Тури на Кіпр на травень

Коротко про Кіпр

Офіційна назва країни - Республіка Кіпр. Вона займає майже весь однойменний острів. Частина земель відведена британським військам, і ще частина - туркам. Фактично острів поділений між трьома державами.

Відпочинок на Кіпрі- популярний туристичний напрям в усьому світі. М'який середземноморський клімат приваблює туристів в будь-який час року. Особливо гарний Кіпр навесні, коли прокидається множинного флора.

Чому туристи відправляються на відпочинок на Кіпр

Відпочинок на Кіпрі в травні має пляжного дозвіллю, відвідування екскурсій, пізнім вечірнім пригод. У цей час уже досить тепло і вдень, і вночі. До того ж 1 травня, під час святкування Дня праці, у всіх містах острова можна спостерігати хід трудящих, а після - концерти і вуличні народні гуляння. А 6 травня кіпріоти відзначають Анфестірію - свято квітів Кіпру. В цей день також організовують ярмарки, виставки квітів, паради і карнавали, музичні виступи.

Республіка Кіпр, яку населяють греки, знаходиться на сході острова. Популярні курорти: Протарас, Лімассол, Айя-Напа, Пафос і Ларнака. Ціни на тури на Кіпр в травні залежать від багатьох факторів. Найдорожчим курортом вважається місто Пафос. Тут багато пам'яток, тому він охороняється ЮНЕСКО. Підходить для спокійного відпочинку і відвідування екскурсій. Для дітей тут теж все організовано.

Путівка на Кіпр в травні для любителів дайвінгу стане вдалою, якщо ви вибрали курорт Протарас. Вода біля берегів чиста і прозора. Скелястий берег недалеко від пляжу служить будинком різноманітної середземноморської флори і фауни.

Для відпочинку з дітьмиpoehalisnami.ua/uaрадить вибрати курорт Ларнака. Розташований на узбережжі затоки, вхід в море пологий і неглибокий. Міські пляжі безкоштовні, чисті. Деякі нагороджені «Блакитним прапором». Курорт підходить літнім людям, так як тут немає гучних вечірок, які затьмарюють відпустку. Ларнака вважається самим бюджетним варіантом відпочинку, саме сюди продаються порівняно дешеві тури на Кіпр в травні.

Лімассол і Айя-Напа - ідеальний варіант для активного відпочинку і відвідування нічних клубів. Тут вистачає і водних розваг, і дискотек з шоу-програмами.

Що відвідати на курорті

  • Гробниці Царіврозташовані в Пафосі. Приміщення під землею, витіснення в скелях. Найдавніша гробниця датується IV ст. до н. е.
  • Кео Аліки- винний завод в Лімассолі. Тут можна продегустувати вина, подивитися, як їх виготовляють, і заодно купити додому.
  • Солоне озеро в Ларнаки - притулок зграй фламінго, які по травень включно зимують на Кіпрі.

Що потрібно знати туристу

  • Автомобільний рух лівосторонній.
  • У готелях немає банкоматів. Вони встановлені або біля нього, або в банку. Банки працюють в будні дні до 13:30.
  • Щоб відчути справжню культуру Кіпру, слід відвідати села.

Особливості відпочинку в травні

Купити тур на Кіпр в травні - значить в числі перших відкрити пляжний сезон, відвідати екскурсії, які не знемагаючи від спеки, і непоганий шанс заощадити. Температура повітря в середньому +27 ° C, води - 23 ° C. Високий сезон починається в липні, ось чому зростає ймовірність "зловити" гарячий тур на Кіпр в травні.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки