Тури на Кіпр на липень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Літо на Кіпрі

Літні тури на Кіпр орієнтовані на відпочинок біля води. Тут мандрівників чекають найчистіші пляжі Середземномор'я, більшість з яких мають нагородою «Блакитний прапор», а море біля берегів заворожує своєю «кришталевої» чистотою.

Туристична галузь жителям острова приносить більший прибуток, тому інфраструктура для відпочиваючих в країні розвинена дуже добре: безліч розважальних комплексів, дискотеки, аквапарки, ресторани і бари. А дешеві тури на Кіпр в липні навіть в простій тризірковий пансіонат залишать приємні враження про високий рівень обслуговування і добре обладнаних номерах.

Відпочинок на Кіпрі в липні, як і в інші місяці високого туристичного сезону (травень-жовтень), приваблює мандрівників з усього світу теплим морем, мальовничими пейзажами і відмінною екологією.

Літо на острові спекотне та сухе. Уже в другій половині травня, середня температура повітря становить + 27 ° С ... + 30 ° С, а води в морі - + 19 ° С ... + 21 ° С. Ближче до середини сезону стає тепліше на 5-7 ° С, вода в морі прогріта до + 25 ° С ... + 27 ° С.

Незважаючи на літню спеку, бажаючих відвідати республіку завжди достатньо, тому гарячий тур на Кіпр в липні - рідкість. Навіть під пекучим сонцем на острові комфортно завдяки низькій вологості і морському бризу.

Більшість готелів в туристичних містах пляжні, тому ціни на тури на Кіпр в липні різні і по кишені навіть туристам з обмеженим бюджетом на відпочинок. Залежно від курортного регіону, обов'язково можна знайти недорогий варіант для проживання.

Особливості відпочинку на курортах Кіпру в липні

Купити тур на Кіпр в липні за низькою ціною можна тількипо системі раннього бронюванняабо «палаючого» пропозицією, адже на цей місяць традиційно припадає високий сезон, який триває до вересня.

Людям похилого віку, сім'ям з маленькими дітьми і тим, хто погано переносить спеку в липні не рекомендується відправлятися в Нікосію і Ларнаки, де стовпчик термометра підвищується до рекордних позначок - + 34 ° C ... + 37 ° C. Краще віддати перевагу більш «холодним» Пафосу, Полісу і Піссурі: температура повітря вдень тут становить + 30 ° С, у вечірній час - + 25 ° С. Трохи спекотніше в Айя-Напі, Лімасолі, Протарасе і Паралімні - + 31 ° С ... + 33 ° С в денний час. Вода у курортних берегів прогріта практично однаково - в межах + 26 ° С ... + 28 ° C.

Ціни на тури на Кіпр в липні відносно лояльні в перших числах, далівартість путівок значно підвищується.

Вартість відпочинку на Кіпрі в липні

Путівка на Кіпр в липні має різну вартість в залежності від курорту та категорії готелю. Представляємо орієнтовні середні ціни семиденний турів на острів для двох дорослих:

  • Айя-Напа: готель 3 * - 900 USD, 4 * - 1250 USD, 5 * - 2000 USD
  • Ларнака: резорт 3 * - 850 USD, 4 * -1100 USD, 5 * - 1500 USD
  • Пафос: готель 3 * - 950 USD, 4 * - 1200 USD, 5 * - 1600 USD

Ціни представлені на путівки з вильотом з Києва. Підібрати тур згідно вашим перевагам допоможуть менеджери компанії «Поїхали з нами», як по телефону, так і при зверненні в один з офісів турагентства.