Тури на Кіпр на липень

Літо на Кіпрі

Літні тури на Кіпр орієнтовані на відпочинок біля води. Тут мандрівників чекають найчистіші пляжі Середземномор'я, більшість з яких мають нагородою «Блакитний прапор», а море біля берегів заворожує своєю «кришталевої» чистотою.

Туристична галузь жителям острова приносить більший прибуток, тому інфраструктура для відпочиваючих в країні розвинена дуже добре: безліч розважальних комплексів, дискотеки, аквапарки, ресторани і бари. А дешеві тури на Кіпр в липні навіть в простій тризірковий пансіонат залишать приємні враження про високий рівень обслуговування і добре обладнаних номерах.

Відпочинок на Кіпрі в липні, як і в інші місяці високого туристичного сезону (травень-жовтень), приваблює мандрівників з усього світу теплим морем, мальовничими пейзажами і відмінною екологією.

Літо на острові спекотне та сухе. Уже в другій половині травня, середня температура повітря становить + 27 ° С ... + 30 ° С, а води в морі - + 19 ° С ... + 21 ° С. Ближче до середини сезону стає тепліше на 5-7 ° С, вода в морі прогріта до + 25 ° С ... + 27 ° С.

Незважаючи на літню спеку, бажаючих відвідати республіку завжди достатньо, тому гарячий тур на Кіпр в липні - рідкість. Навіть під пекучим сонцем на острові комфортно завдяки низькій вологості і морському бризу.

Більшість готелів в туристичних містах пляжні, тому ціни на тури на Кіпр в липні різні і по кишені навіть туристам з обмеженим бюджетом на відпочинок. Залежно від курортного регіону, обов'язково можна знайти недорогий варіант для проживання.

Особливості відпочинку на курортах Кіпру в липні

Купити тур на Кіпр в липні за низькою ціною можна тількипо системі раннього бронюванняабо «палаючого» пропозицією, адже на цей місяць традиційно припадає високий сезон, який триває до вересня.

Людям похилого віку, сім'ям з маленькими дітьми і тим, хто погано переносить спеку в липні не рекомендується відправлятися в Нікосію і Ларнаки, де стовпчик термометра підвищується до рекордних позначок - + 34 ° C ... + 37 ° C. Краще віддати перевагу більш «холодним» Пафосу, Полісу і Піссурі: температура повітря вдень тут становить + 30 ° С, у вечірній час - + 25 ° С. Трохи спекотніше в Айя-Напі, Лімасолі, Протарасе і Паралімні - + 31 ° С ... + 33 ° С в денний час. Вода у курортних берегів прогріта практично однаково - в межах + 26 ° С ... + 28 ° C.

Ціни на тури на Кіпр в липні відносно лояльні в перших числах, далівартість путівок значно підвищується.

Вартість відпочинку на Кіпрі в липні

Путівка на Кіпр в липні має різну вартість в залежності від курорту та категорії готелю. Представляємо орієнтовні середні ціни семиденний турів на острів для двох дорослих:

  • Айя-Напа: готель 3 * - 900 USD, 4 * - 1250 USD, 5 * - 2000 USD
  • Ларнака: резорт 3 * - 850 USD, 4 * -1100 USD, 5 * - 1500 USD
  • Пафос: готель 3 * - 950 USD, 4 * - 1200 USD, 5 * - 1600 USD

Ціни представлені на путівки з вильотом з Києва. Підібрати тур згідно вашим перевагам допоможуть менеджери компанії «Поїхали з нами», як по телефону, так і при зверненні в один з офісів турагентства.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки