Тури на Кіпр на червень

Кіпр в червні

Сонячні промені прогрівають Середземноморську перлину круглий рік і дарують туристам тривалий купальний сезон. А сприятливий клімат формує на острові незвичайну природу. Купити путівку на Кіпр в червні прагнуть все більше відпочиваючих з дітьми, адже більшість місцевих готелів розраховано і на маленьких відвідувачів.


Чому туристи вирушають відпочивати на Кіпр?

Острівна держава заворожує прекрасними піщаними пляжами, мальовничими гірськими пейзажами та найдавнішими пам'ятками. Але купити тур на Кіпр в червні туристи вважають за краще все ж заради відпочинку на узбережжі ці курорти:

  • Ларнака- демократичний курорт, де відсутність розважальної інфраструктури компенсують хороші піщані пляжі і доступні ціни на проживання. Прекрасне місце для спокійного відпочинку з дітьми.
  • Айя-Напа- тусовочна столиця для енергійної молоді. Курорт, в якому добре розвинений активний відпочинок.
  • Поліс -невелике містечко на північному заході острова з незайманою природою і античними руїнами в поєднанні з безліччю відокремлених пляжів. Розташований поблизу заповідника Акамас.

Гарячий тур на Кіпр в червні - підходящий варіант для літньої відпустки, адже завдяки сухому клімату в країні високі температури переносяться спокійно.

У подорожі по острову можна повернути до 19% ПДВ по системі Tax Free при покупці товарів.

У Кіпру відмінне транспортне сполучення і по повітрю, і по морю. На самому острові щодня в різних напрямках курсують автобуси з великих міст. На курортах муніципальні автобуси працюють навіть цілодобово.

Серед готелів велика різноманітність: і простенькі апартаменти в двозіркових готелях, і шикарні кондиціоновані номери в кращих «п'ятірках». Харчування представлено в основному сніданками. Майже всі туристичні комплекси побудовані на першій лінії берега.


Що відвідати на острові?

Відпочинок на Кіпрі в червні не обмежується проведенням часу на пляжі, тут безліч цікавих місць:

  • Національний парк Акамас -природнийзаповідник на півострові Акамас, де можна зустріти унікальні ендемічні рослини.
  • Ущелина Авакас -розколина, вік якої понад тисяча років, колись тут протікала річка.
  • Protaras Ocean Aquarium -океанаріум площею 15 000 кв. м, де мешкають до 1000 видів представників підводного світу.

Що потрібно знати туристу?

  • Недорогі ціни на тури на Кіпр в червні туристи знайдуть серед невеликих курортів острова.
  • Паркуватися краще в призначених місцях, щоб не заробити штраф.
  • Забудьте про жесті, виражає слово «окей», тут він наділений негативним змістом.
  • Використовуйте сонцезахисні засоби перед виходом на пляж.

Особливості відпочинку в червні

Острів Афродіти підходить для відпочинку цілий рік, але якщо вибирати ідеальний місяць - це червень. Різких відмінностей в кліматі курортів немає. На західному узбережжі повітря лише на пару градусів холодніше, ніж в південній і південно-східній частині Кіпру.

Спіймати дешеві тури на Кіпр в червні можна тільки на початку місяця, адже масове прибуття туристів на острів припадає на літо. Після весни повітря поступово досягає комфортних градусів - +22 ° C ... + 27 ° С, ближче до липня термометр розжарюється до +30 ° С і вище.

У центральних районах Кіпру жарко, тому любителям прохолоди poehalisnami.ua/ua пропонує вибиратипутівки на Кіпрближче до гір Троодос. Тут мандрівники проведуть захоплююче екскурсійне турне по місцевим селах.

Червень - місяць, коли опади випадають вкрай рідко, але вечірні температури в першій половині здадуться холодно. Істинне подих літа відчувається після 20-х чисел. На той час уже і вода біля берегів прогріта до приємних +23 ° С ... + 25 ° C.

Гарячі путівки на Кіпр в червні стають винятком. Більшість акційних пропозицій доводиться частіше на ранню весну і кінець осені.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки