Тури в Джімбаран

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Індонезії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Джімбаране

Селище Джімбаран розташований на південному заході індонезійського острова Балі. У порівнянні з іншими курортами він найбільше підходить для сімейного та романтичного відпочинку. Площа Джимбаран - 20,5 км², тут проживають корінні балійці, більшість з яких займаються ловом риби в місцевій затоці.

Час заснування міста достеменно невідомо, проте збереглися дані про те, що Джімбаран існував ще до XV століття. Згодом він був частиною князівства Намбанган, яке зробило чималий відсіч колонізаторам з Нідерландів в 1906 році. Що стосується місцевих ремесел і занять, рибальство було основною діяльністю жителів селища з самого початку. Перші туристи з'явилися тут в 1920-х, за часів Другої Світової війни селище відвідувала європейська і американська богема. Знову купити путівки в Джимбаран стало можливо вже в 1970-х. Сьогодні це один з найвідоміших курортів на о. Балі.

Клімат Джимбаран субекваторіальний, жаркий. Середньорічна температура повітря - + 26-27 ° C. Сухий сезон триває з травня по вересень, температура коливається в середньому від +26 до +30 ° C. Сезон дощів починається в жовтні і закінчується в квітні, в цей час повітря прогрівається до + 27-32 ° C. З дощами приходить прохолода, і відпочивати в селищі дуже приємно. Зазвичай опади випадають ночами. Бувають безхмарні дні, але в середині сезону, в грудні-січні, трапляються зливи й ураганний вітер. Зате в даний період трапляються гарячі тури в Джимбаран.


Відпочинок в Джімбаране

Тут так тихо і спокійно, що відправитися на цей курорт стане відмінним рішенням для сімей з дітьми. Джімбаран небагатолюдний, в селищі практично відсутні нічні клуби і гучні дискотеки. А ось з готелями та інфраструктурою проблем немає, знайдуться готелі всіх категорій, з прекрасним сервісом, спа-центрами та іншими благами цивілізованого відпочинку. Недорогі тури в Джимбаран на двох і сімейні тури допоможуть швидко підібрати менеджери poehalisnami.ua. З харчуванням теж все просто: якщо путівка не має на увазі повний пансіон, туристи їдять в кафе і ресторанах. У закладах уздовж набережної готують найсвіжіші морепродукти, національні та європейські страви.

Берегова лінія селища тягнеться на 4 км. Це просторі пляжі з м'яким світлим піском і пологим спуском у воду. Пляжний відпочинок в Джимбаран безпечний, адже курорт розташований в тихій бухті, відповідно, високих хвиль не буває. Ділянки, що належать готелям і клубам, обладнані душовими і туалетами, в оренду пропонують шезлонги і парасольки. Затока багата кораловими рифами і ідеально підходить для занять сноркелінгом і дайвінгом. Фанатів водного спорту гарячі путівки в Джимбаран теж дуже радують.


Путівник по Джімбаране


Топ-пам'яток

  • Рибний ринокзнаходиться в північній частині затоки на пляжі. Якщо прийти сюди вранці, можна задешево купити тільки що виловлену рибу або молюска. Тут же їх можуть для вас приготувати на грилі.
  • Храм Улуватурозташований в п'яти кілометрах від селища на кручі. Вік споруди сягає 1000 років. Зазвичай готелі пропонують екскурсії до цього місця.
  • Парк «Гаруда Вішну Кенчана»(GWK) площею 240 га - приватний парк на півострові Букіт. Доїхати сюди можна за 20 хвилин. Парк прикрашають фрагменти гігантських статуй Вішну і Гаруди.
  • Пляж «Тегал Ванги»в районі Букіт. За самітність і мальовничість його прозвали «секретним пляжем». Молодятам на замітку: тут регулярно проводять весільні фотосесії.

Корисно знати

  • Придбати тур в Джимбаран з перельотомзручно - в 15 хвилинах їзди від селища відкритий міжнародний аеропорт Нгура-Рай.
  • У селищі немає історичних пам'яток і музеїв, тому будьте готові їздити на екскурсії в інші куточки о. Балі.
  • Щоб просто і швидко переміщатися по курорту від одного мальовничого місця до іншого, візьміть в оренду мотоцикл або велосипед.
  • Вартість путівки в Джимбаранколивається від 2300 до 3300 USD і вище, залежить від категорії готелю.