Тури в Тбілісі

Відвідування дозволено за умови перетину кордону повітряним шляхом. Для в'їзду потрібен ПЛР-тест, виконаний не пізніше 72 годин до вильоту. На 3-й день перебування в країні слід самостійно пройти повторне ПЛР-тестування. Детальніше про умови в'їзду

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Грузії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Тбілісі — столиця Грузії, економічний і культурний центр країни з багатою історією. Місто засноване на берегах річки Кури в V столітті та розташоване між Європою та Азією, що відбилося на його архітектурі та традиціях. Тбілісі до 1936 р. носив назву Тифліс. І це не випадково: вона означає «тепле джерело», адже столиця славиться своїми сірчаними басейнами.

Щоб познайомитися з особливостями «серця Грузії», можна купити тур в Тбілісі на вихідні або на довший період. Фахівці компанії «Поїхали з нами» підкажуть, чим можна зайнятися під час відпочинку в грузинській столиці.

Коли відвідати Тбілісі?

Місто розташоване у Тбіліській улоговині в оточенні схилів Кавказьких гір, які захищають його від азійських степових вітрів. Для цієї місцевості характерний вологий субтропічний клімат: тепле довге літо з невеликими дощами і коротка нехолодна зима. Влітку повітря прогрівається вдень до +29 °С, а взимку температура рідко опускається нижче -1 °С. Тому купити путівку в Тбілісі можна в будь-яку пору року.

Як провести час на відпочинку?

У столицю Грузії їдуть не тільки погуляти містом, а й оглянути околиці. Тут ви можете помилуватися стародавніми фортецями, сучасною архітектурою і заповідними природними куточками. У Тбілісі десятки театрів та музеїв, пам'ятників та мостів. Туристам, які купили гарячі тури в Тбілісі, рекомендуємо таку програму екскурсій:

  • площа Свободи;
  • фортеця Нарікала на березі Кури;
  • древній собор Анчисхаті;
  • церква Метехі;
  • проспект Руставелі;
  • міст Миру;
  • кафедральний собор Святої Трійці;
  • собор Сіоні;
  • Мтацминда (Свята Гора);
  • стара будівля парламенту Грузії.

Оглянувши архітектурні пам'ятники, можна відпочити в одному з парків або скверів. Наприклад, в новому парку Ріке, 9 квітня або Ваке-парку. Тут буде цікаво і юним туристам. З ними відвідайте дитячу залізницю в парку Муштаіді, зоопарк, Черепашаче озеро, а влітку аквапарк Gino Tbilisi. Також варто відправитися в подорож по Воєнно-Грузинській дорозі, щоб насолодитися красою природи країни.

Ціна на тур в Тбілісі для відпочинку буде багато у чому залежати від класу готелю та його розташування. Рекомендуємо звернути увагу на Kopala Tbilisi Old Part 4★ в Старому Місті, Radisson Blu Iveria Hotel 5★ в центрі на березі Кури і Grand Palacе Tbilisi 3★ з чудовими видовими номерами.

Ціна на відпочинок в Тбілісі включає переліт, проживання в готелі як без харчування, так і з харчуванням по одному з типів (сніданки, сніданок + вечеря, триразове або «все включено»). Також вибирайте путівки на відпочинок в Кобулеті, Батумі або Боржомі на нашому сайті або в будь-якому з офісів за допомогою менеджерів «Поїхали з нами».