гірськолижна Андорра

У зв’язку з пандемією коронавируса (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Андорри

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Зимові канікули в Андоррі

Маленьке князівство в Піренеях, Андорра - сама високогірна країна Європи після Швейцарії. Різноманіття трас, сонячна погода, м'який клімат і можливість приїхати без візи для жителів Євросоюзу - ось кілька причин, чому гірськолижна Андорра привертає любителів активного відпочинку з усієї Європи.


Про гірськолижний відпочинок в Андоррі

В Андоррі зима м'яка, середня температура складе від -2 до +2 ° С. Лижний сезон починається в кінці листопада і триває до перших чисел травня. Наявність снігових гармат забезпечує достатню товщину снігового покриву (50 см - 3 м) при будь-якій погоді. Майже всі райони з'єднані підйомником, так що можна кататися на трасах різних курортів.

Гірськолижний відпочинок в Андоррі різноманітний і включає:

  • спуск на лижах і сноубордах;
  • ходьбу на снігоступах;
  • катання на санях;
  • катання в собачих упряжках;
  • екстремальне водіння по снігу.

Крім цього, в Андоррі можна оздоровитися в термальних спа-центрах, покататися на ковзанці або зайнятися шопінгом. У князівстві безмитна торгівля, і товари європейський брендів коштують на 30-40% дешевше, ніж в інших країнах.

Кращі курорти

  • Для новачків підійдуть курорти Ескальдес або Енкамп. Сюди приїжджають сім'ї з дітьми.
  • Якщо їдете тільки заради лижного спорту, вибирайте Пас-де-ла-Каса,Ель-Територія,Сольдеу. Більш складні траси в Пас-де-ла-Каса (47 трас).
  • Якщо спортивний відпочинок хочеться поєднати з гучними вечірками, вирушайте вАндорру-ла-Велья. Столиця також підійде тим, хто націлений на продуктивний шопінг.

Скільки коштує путівка?

Путівка в Андорру на гірськолижний курорт обійдеться дешевше, ніж аналогічний тур в Альпи, Швейцарію чи Австрію. Взимку мінімальна ціна тижневої путівки на одного - 800-900 EUR. Враховуйте, що гірськолижні тури в Андорру 2022 до новорічних свят подорожчають.

Вартість скіпасів залежить від віку туриста і часу доби, і вранці завжди дешевше - 30 EUR. Вигідніше буде купити багатоденний квиток. Наприклад, на курорті Грандваліра скипасс для дорослого на день коштує 52 EUR, а на 6 днів - 280 EUR. Скіпасс можна купити до вильоту, так вийде дешевше. Додаткові способи економії вам підкажуть менеджери туристичної компанії Poehalisnami.ua.