Тез Тур Єгипет

Відвідування дозволено. Усі, пов'язані з коронавірусом обмеження на в'їзд, скаcовані. Для перетину кордону не потрібні ПЛР-тести та паспорти вакцинації. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Tez Tour - це туристичний оператор, який працює вже 26 років! Він був створений співвласниками з Туреччини і Росії, а сьогодні досяг рівня міжнародного.

Тепер компанія організовує поїздки в державах всього пострадянського простору: Україна, Росія, Болгарія, Румунія, Латвія, Литва, Молдова, Білорусь, Казахстан і Естонія. Власні офіси оператор має в 12 країнах світу.

Основні принципи і цінності Tez Tour:

 • Професіоналізм
 • Висока якість сервісу
 • Серйозні авіакомпанії і готелі з гарною репутацією
 • Надійні партнери
 • Відповідальність
 • Інноваційні методи ведення бізнесу
 • Робота згідно з чинним законодавством

  Компанія отримала визнання в професійному співтоваристві і продовжує залишатися членом головних туристичних асоціацій світу. Крім того, в її послужному списку маса перемог і нагород на туристичних конкурсах, і щороку в ньому з'являються нові.

  Серед авіапартнера оператора такі імена: I Fly, Thai Airways, QATAR AIRWAYS, Air Baltic, Air Europa, Emirates і багато інших. Всі вони мають статус найбільших і володіють сучасним авіапарком.

  У готельної сфері у туроператора домовленості про спільну роботу з такими світовими мережами як: Hilton, Marriott, Sheraton, Le Meridien, Sol Melia і т. Д. < br />
  Бренд також надає послуги для VIP-клієнтів у вигляді нестандартних програм, підтримки 24/7 на час подорожі, ексклюзивні екскурсії.

  Разом з Tez Tour легко відправитися практично в будь-якій державі світу . Пріоритетні напрямки в Австрію, Туреччину, Болгарію, Грузію, Грецію, Таїланд, Домінікану, Індонезію, Єгипет (про нього мова піде далі), Іспанію, Італію, на Кіпр, Маврикій, до Мальдивам, в ОАЕ, Франції, Чехії та на Шрі- Ланку. Одне з найбільш бажаних напрямків для мандрівників з СНД - це Єгипет. Підбір туру в Єгипет від «Тез Тур» буде швидким і зручним.

  Спекотний Єгипет з Tez Tour

  Омиваний Червоним і Середземним морями Єгипет можна назвати перлиною Північної Африки і Синайського півострова.Тут популярний пляжний відпочинок і екскурсії до стародавніх пам'яток, подорожі в пустелю до місцевих жителів, катання на верблюдах і джипах. Гарячі путівки «Тез Тур» до Єгипту зазвичай трапляються на початку грудня і другій половині січня.

  Розповімо докладніше про головних туристичних локаціях:

  • Абу Сімбел - скеля в Нубії, в якій висічені стародавні єгипетські храми часів правління фараона Рамсеса II. Що говорити, навіть тури від «Тез Тур» в ОАЕ - країну можливостей - НЕ дозволять дізнатися так багато про історію.
  • Гіза - передмістя Каїра, недалеко від якого знаходяться знамениті піраміди Хеопса, Хефрена і Мікеріна, а також Великий сфінкс. Найкраще місце для фотосесій і покупки сувенірів. До слова якщо вам вдасться взимку «зловити» гарячі тури в Єгипет від «Тез Тур», ви зможете оглядати піраміди в комфортних погодних умовах.
  • Хургада - один з головних туристичних центрів Єгипту на Червоному морі. Основний спосіб відпочинку тут - пляжний, також затребувані заняття дайвінгом. Завдяки розвиненій інфраструктурі розваги знайдуться для кожного. Путівки «Тез Тур в Хургаду» вже встигли стати класикою.
  • Луксор . Місто на півдні Єгипту, який з XVI по XI століття до н. е. називався Фивами - столицею древніх фараонів. Сюди туристи приїжджають щоб побачити вживу Луксорський і Карнакський храми, Долину Царів і Долину Корольов.
  • Купити «Тез Тур» в Шарм-Ель-Шейх - один з найпопулярніших курортів Єгипту - значить отримати максимум від відпустки. Тут працюють готелі вищих категорій, сервіс нічим не поступається європейським, а пляжі чудові. Сюди зручно приїжджати з дітьми, на романтичний відпочинок в Єгипті від «Тез Тур» або для занять дайвінгом.