Тури в Бока-Чіку

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Домінікани

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Бока-Чіка знаходиться всього в 30 км від столиці Домінікани. Останнім часом містечко користується все більшою популярністю. В першу чергу за рахунок інтересу з боку мандрівників, які віддають перевагу справжнім, а не «бетонним» джунглям. Фішка курорту - лагуна глибиною півтора метра, з оксамитовим піском білого кольору, що нагадує борошно для випічки. На курорті у відпочиваючих є можливість зайнятися дайвінгом, тенісом і навіть спробувати сили в вітрильному спорті, тому гарячі тури в Бока-Чику так затребувані серед туристів.

Погода на курорті Бока-Чіка

На відміну від країн європейського регіону погодні умови на території Домінікани протягом усього року практично однакові. Тут немає яскраво виражених відмінностей між сезонами - повітря і вода мають стабільні температурні показники. Повітря вдень в середньому прогрівається до 30 ° С, а вночі - до 21 ° С. Вода має температуру близько 27 ° С.

Календарний рік у Домінікані умовно можна поділити на вологий і сухий сезони. Перший триває з травня по листопад. Час, що залишився - сухий сезон. Відпочинок в Бока-Чіке буде найбільш вдалим взимку або в першій половині весни. А ось в сезон дощів на курорті може бути не зовсім безпечно, оскільки він супроводжується ураганами. Тому перш ніж замовляти гарячі тури в Домінікану, дізнайтеся в менеджера, чи не повязана низька ціна путівки з несприятливими погодними умовами. Але також важливо відзначити, що домініканська дощова погода істотно відрізняється від європейської, і не має на увазі похмурий день. Це, скоріше, явище, коли раптово починається злива, а після п'яти хвилин на небі знову з'являється сонце. Також в Бока-Чіке досить високий показник вологості.

Райони міста

Умовно курорт поділяють на 6 районів. Найбільш популярний з них - центр (Boca Chica), де побудовано найбільше готелів. Південна частина центрального району має безперечну перевагу - дорога до пляжу займає не більше 10 хвилин. Багато туристів, купуючи гарячі путівки в Бока-Чику, віддають перевагу саме цю частину міста. У північній частині Boca Chica є великий продуктовий супермаркет, але шлях до моря займе близько 15 хвилин.

Такі райони як Bella Vista, Urbanizacion Los Jardines і Los Coquitos не можуть похвалитися великою кількістю готелів, але 2 - 3 готелі є в кожному з них. Райони помірно віддалені від моря (близько 20 хвилин пішки). Ціна на тур в Бока-Чіке при проживанні в зазначених районах не сильно відрізняється від пропозицій, де розміщення передбачено в центрі.

Район Monte Rey, як і Las Azucenas, не представляє особливої цінності для мандрівників. Тут відсутні не тільки пам'ятки, але і готелі.

Пам'ятки і розваги у місті Бока-Чіка

Якщо віддаєте перевагу прогулянкам по музеям і іншим культурним локаціях, то Бока-Чіке особливо нічим здивувати туриста. В такому випадку підбирайте тури в Пунта-Кану або Санта-Домінго. Зате тут справжній парадиз для шанувальників пляжного відпочинку. Також менеджери poehalisnami.ua/ua рекомендують цей напрямок любителям екзотичної природи. Незважаючи на те, що місто не може похвалитися музеями, купити тур в Бока-Чику варто заради тутешніх красот. Недалеко від курорту розташовані острівці Ла-Матіка і Лос-Піньос. Обидва - з унікальною природою. Спектр розваг на курорті досить великий, особливо якщо мова про водні види спорту. А на міському пляжі у вечірній час доби влаштовують масштабні вечірки.