Anex Tour Домінікана

Відвідування дозволено. В'їзд без ПЛР-тестів. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Домінікани

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Туроператор з 20-річним стажем прийшов в Україну в 2005 році. За час роботи «Анекс Тур» зарекомендував себе як надійний організатор подорожей, і заручився підтримкою досвідчених партнерів. Сьогодні можна купити путівки від Anex Tour в Туреччину , Єгипет, Домінікану , на Мальдіви і ще в 29 країн у всіх куточках планети.

«Анекс» співпрацює з великими туристичними мережами і авіакомпаніями. Також туроператор організовує перельоти власними чартерними рейсами на літаках Azur Air. Розвинена мережа партнерів в приймаючих країнах і Україні дозволяє підготувати все, щоб тури від «Анекс Тур» в Домінікану, ОАЕ, Таїланд або інші країни залишили в пам'яті мандрівників незабутні враження.

Туроператор пропонує клієнтам відпочинок в Резорт від бюджетного до люкс-класу. Вибір доступних туркомплексов і курортів розширюється з кожним роком. У готелях подорожніх чекають гіди «Анекс» з пізнавальними і розважальними екскурсіями. Крім пакетних турів, компанія реалізує квитки на регулярні авіарейси і індивідуальні путівки в набором опцій, підібраним під побажання клієнта.

Відпочинок в Домініканській Республіці

«Поїхали з нами» пропонує здійснити підбір туру від Anex Tour в Домінікану на сайті poehalisnami.ua або в представництві компанії в вашому місті. Подорож в острівну країну для українців вже не екзотика, а популярний варіант проведення відпустки, сімейних канікул і медового місяця. Розташована на сході Гаїті країна омивається цілий теплими водами Карибського моря і Атлантичного океану. Тури в Домінікану від «Анекс Тур» являють собою можливість насолодитися пляжним, активним і екстремальним відпочинком на шикарних курортах в оточенні пальм і піску. Кращий час для поїздки - період з листопада по квітень, протягом сухого сезону. + 24-26 ° С в воді і повітрі сприяють прийняттю сонячних ванн, заняття водними видами спорту, екскурсій і просто розслабленню в комфортних умовах готелів.