Тури в Болгарію на липень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Липнева погода в Болгарії сприяє комфортному відпочинку на березі моря. Основна частина її території знаходиться в помірному кліматичному поясі. Тут відсутній виснажлива літня спека, як на багатьох інших популярних курортах влітку. Це пояснює, чому тури до Болгарії в липні так популярні серед туристів.

Велика частина Болгарії оточена горами, тому на курортах практично завжди безвітряно, а море не штормить.

Високий сезон тут триває з червня по вересень. Найбільше туристів приїжджають на відпочинок в Болгарії в липні: більшість готелів повністю заповнені гостями, тому планувати поїздку варто заздалегідь.

В середині літа майже завжди сонячно, хмарно з проясненнями і дощі бувають рідко. Температура повітря на південному узбережжі в середньому + 28 ° С. У північних регіонах трохи прохолодніше - +25 ° С ... + 27 ° С. В горах показники термометра нижче ще на кілька градусів.

Море біля південних берегів Болгарії в липні тепле - + 24 ° С ... + 25 ° С. Вода тут прогрівається швидше, ніж в північних регіонах. Складно придбати гарячий тур в липні в Болгарію на такі популярні серед європейців курорти, як Бургас або Сонячний Берег.

Путівка в Болгарію в липні обійдеться дешевше, якщо вибрати для відпочинку гірські курорти країни: навіть в розпалі літа погода тут мінлива. Вранці часто стелиться туман. Днем виходить сонце, максимально повітря прогрівається до + 20 ° С, але на гірські регіони припадає основна маса опадів.

Перш ніж вибрати курорт для відпочинку та купити тур в Болгарію на липень, ознайомтеся з погодними умовами, які там встановлюються в цей період.

В Албені, Золотих Пісках, Кранево, Софії температура повітря вдень становить близько + 29 ° С. Трохи спекотніше в Пловдиві, Бургасі, Чорноморці, Несебрі і Созополі - до + 30 ° C ... + 31 ° С. У Ахель і Ахтополі туристів менше, а показники термометра трохи нижче - + 27 ° C ... + 28 ° C.

Ціна туру в Болгарію в липні на тиждень в с проживанням в двомісному номері готелю категорії 5 * вийде: Сонячний берег - 950 USD (проїзд та сніданок), Созополь - 800 USD (проїзд та дворазове харчування). Путівка в Болгарію для пари в готель категорії 3 * в Несебрі обійдеться в суму від 400 до 500 USD з урахуванням проїзду і системою харчування «Всевключено». Поїздка в Бургас з такими умовами проживання буде коштувати на 200-300 USD дорожче.