Дорога в Рай або чому потрібно побувати на Шрі-Ланці?

Марія Шевченко
03.03.2015
Дивовижна країна, батьківщина Цейлонського чаю - Шрі-Ланка . Країна, в якій відпочиваєш думками і тілом, немає суєти і натовпу людей, ти і природа, що може бути краще цього, після трудових офісних буднів.
Звичайно ж, родзинкою Шрі-Ланки є бурхливий Індійський океан, а також краси екзотичних пейзажів. Пальми, кокоси, ланкійці зустрічають перехожих з дитячою зацікавленістю і посмішкою. Країна, в якій час зупинився, проїжджаючи по звивистих дорогах, розумієш, що тут зовсім інше життя, без поспіху, ділових костюмів і офісів, тут є тільки люди і природа, тут немає грошей, але є просте людське щастя, яке уловлюєш в кожному з йдуть, їх особи світяться добротою і любов'ю до кожного приїхав сюди туристу.

shri5_1.jpg
А які тут заходи, приголомшливе видовище, сидячи на березі океану з кокосом в руці, попиваючи його сік, дивитися на рік, що минає день і мріяти лише про те, щоб час зупинився і дало можливість насолодитися цією красою і душевним спокоєм. А в цей час Величний Будда, який височить над усім, з затишною посмішкою споглядає на все зверху і ти розумієш, що можливо це і є рай, місце без часу, без суєти.

srilanka_0_2.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!