Тим, хто ще не був у Львові

Марія Шевченко
03.03.2015
Якщо все-таки часу на довгі поїздки немає, і хочеться відпочити «дешево і сердито» тоді пропонуємо почати подорожі по нашим рідним краям, адже стільки красивих місць таїть в собі наша країна.
Отже, сьогодні поговоримо про Львів, незабутньому місті, столиці Галичини і Західної України.
Львів, прекрасна альтернатива європейським містам, старовинна архітектура, запах свіжозвареної кави, кам'янисті маленькі вулички, все це створює атмосферу середньовіччя, тому прекрасне місто для проведення свого вікенду, є що подивитися, є куди сходити, наприклад Аптека-музей, Преображенська церква, безліч костьолів , Каплиця Боїмів, Домініканський собор і безліч інших історичних будівель, які занурять в атмосферу минулого. А після культурних прогулянок рекомендуємо відвідати кафе Мазоха, з пікантними назвами напоїв і незвичайною подачею, також ресторан Криївка, один з найпопулярніших визначних пам'яток Львова, кафе Золота троянда, не менше оригінальне, так як в меню немає цін, і доводиться самим торгуватися з офіціантами і призначати вартість замовлених страв і напоїв. Також обов'язково спробуйте місцеве пиво, нічим не гірше чеського. Так що можна сказати, що Львів це маленька Прага, тільки набагато ближче і дешевше, не знаю як Ви, а я вже шукаю квитки на найближчий потяг Київ-Львів.
П.С.
І ще приємним моментом є те, що в цей європейське місто зовсім не потрібна віза і сюди їздить відмінний комфортабельний поїзд. Який, доставить Вас менше ніж за 5 годин на цей дивовижний місто.

1403987615_lviv04.jpg
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!