11 подій, які все чекають у 2017 році

Марина Ткачова
30.01.2017

2017 обіцяє бути насиченим в культурному і освітньому плані. Виставки, відкриття музеїв, презентації приголомшливих колекцій - ці події, друзі, будуть проходити по всьому світу. Ми ж розповімо вам про найбільш очікуваних заходах цього року.

Отже, в цьому році відкриються:

Музей YSL, Париж/Марракеш, Франція/Марокко

З ініціативи Фонду П'єра Берже-Ів Сен-Лорана готуються до відкриття два музеї, які будуть присвячені життю і творчості відомого і популярного модельєра Іва Сен-Лорана. У музеях зібрані експонати з різних колекцій, в їх числі найвідоміші твори модельєра.

Під час туру в Париж ви зможете знайти цей музей в колишньому будинку моди на 5 Авеню Марсо, де Сен-Лоран пропрацював майже 30 років. Сьогодні в цьому місці розташований Фонд. А в Марракеші будівля музею буде перебувати на вулиці Іва Сен-Лорана, яку спеціально перейменували на його честь. Це неподалік від саду Мажорель, де дизайнер придбав в 1980 році віллу "Оазис", щоб частіше відвідувати цю дивовижну країну і не жити в готелі.
Відкриття: осінь 2017 року.

Лувр в Абу-Дабі, ОАЕ

Будівельні роботи довгоочікуваного музею почалися ще на початку 2009 року. Сам проект Лувра для столиці Об'єднаних Арабських Еміратів розробив знаменитий французький архітектор Жан Нувель. У співпраці з французьким музеями, відвідувачі зможуть побачити твори образотворчого мистецтва, археології, а також декоративно-прикладного мистецтва, які охоплюють різні періоди історії людства і розкажуть про різні куточках світу. Так що туристів в ОАЕ чекає ще одне незабутнє видовище.


Louvre AbuDhabi ext test.jpg
Відкриття: листопад 2017 року.

Музей сучасного мистецтва Африки Цайц Мока, Кейптаун, Південна Африка

У Кейптауні вперше буде відкрито такий масштабний арт-центр. Будівля перебувати в досить жвавому і чарівному районі - на набережній Вікторії та Альфреда. А сам музей познайомить відвідувачів з шедеврами сучасного мистецтва.
Відкриття: 23, вересня 2017 року.

Музей сучасного мистецтва, Джакарта, Індонезія

Цей музей сучасного мистецтва буде найбільшим в Індонезії. У музеї будуть виставлені на огляд твори сучасного мистецтва місцевих і міжнародних художників.
Відкриття: в кінці 2017 року.

Музей Барберіні, Потсдам, Німеччина

У новому художньому музеї в Потсдамі представлені шедеври як вже давно відомих художників, так і більш сучасних майстрів, які пишуть в стилі імпресіонізму. На виставці в музеї виставлені твори мистецтва з особистих колекцій засновників, а також предмети, які зібрані з різних музеїв з усього світу. Впевнені, що цей музей варто відвідати під час поїздки до Німеччини .
Відкриття: январь 2017 року.

Підводний музей Лансароте, Іспанія

Іспанія теж прагнути створити якомога більше цікавих місць для залучення туристів. Перший підводний музей Атлантіко представляє на загальний огляд колекцію з більш ніж 300 скульптурних робіт британського художника Джейсона Тейлора. Встановлено скульптури на рівні 14 метрів під поверхнею Атлантичного океану в Баія-де-Лас-Колорадас (затока Колорадас), на південному узбережжі Лансароте. Скульптури займають ділянку площею в 2500 квадратних метрів. Можна побачити цей захоплюючий музей занурившись під воду з аквалангом або прогулюючись на човні зі скляним дном.


Museo-Atlantico_Lanzarote_Rubicon_clean_00185_Jason-deCaires-Taylor_Sculpture-large.jpg


Відкриття: 14 cічня 2017 року.

Центр світової культури, Дахран, Саудівська Аравія

Досить багато років було витрачено на те, щоб в Саудівській Аравії з'явився такий масштабний музей. За проектом Лондонській студії дизайну, комплекс, завбільшки в 100 000 квадратних метрів, буде об'єднувати відразу кілька культурних об'єктів. У їх числі знаходиться 930-місцевий актовий зал для оперних і музичних вистав. Відвідувачі також матимуть доступ до бібліотеки, в якій зібрано близько 200 000 книг. У цьому комплексі буде розташований музей історії Саудівської Аравії зі значною колекцією експонатів.


Centre for World Culture-saudia-arabia-large.jpg

Відкриття: у другій половині 2017 року.

Національний музей Бейруту, Бейрут, Ліван

Численний список музеїв у всьому світі скоро поповниться ще одним. Ним стане перший в Бейруті музей, який присвячений подіям руйнівною і жорстокою 15-річної громадянської війни (1975-1990 рр.). Розташувався він у історичній будівлі, побудованому в 1924 році. Під час конфлікту будинок служив контрольним постом і базою для снайперів.


beit-beirut-museum-large.jpg

Відкриття: в кінці 2017 року.

Музей Другої Світової Війни, Гданськ, Польща

Найближчим часом в Гданську планується відкриття нового музею, присвяченому подіям однією з найбільш кровопролитних і жорстоких воєн - Другої Світової. Площа музей близько 23000 кв. м. Інсталяції і експонати музею зібрані таким чином, щоб показати весь драматизм війни через індивідуальні історії мирних жителів і солдатів.

Відкриття: в першій половині 2017 року.

Виставка ЕКСПО-2017 "Енергія майбутнього", Астана, Казахстан

В цьому році В Казахстані буде проходити захід світового масштабу - Виставка ЕКСПО-2017, яка носить назву "Енергія майбутнього" і стосується проблем енергоспоживання у всьому світі. Відвідувачі можуть відвідати павільйони з інсталяціями, майстер-класами, демонстраціями і форумами.

Відкриття: 10 червня 2017 року.

Філармонія на Ельбі, Гамбург, Німеччина

Пішло десять років і в 10 разів більше від запланованого бюджету на будівництво цього концертного залу. Над проектом працювали відомі швейцарські архітектори з Herzog & de Meuron. У серці будівлі буде розташована сама філармонія, а решта частини займуть ресторани, готель і кілька концертних холів.

Відкриття: январь 2017 року.

 

Ці музеї не тільки привернуть туристів. Вони, в першу чергу, будуть відображати вектор розвитку світової культури і мистецтва в цілому. Вони, без сумніву, гідні вашої уваги. Шукайте гарячий тур тут і Поїхали з нами!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!