Google все стерпить: найкумедніші і дивні питання про Італію

Марина Ткачова
30.01.2017

Коли у нас виникають питання, ми звертаємося до всезнаючого Google. Послужливий пошуковик частенько дбайливо закінчує їх формулювання замість нас, грунтуючись на більш шуканих варіантах. Ця функція пророчо говорить багато про що ...

Чого таїти, іноді ми задаємо Google питання, які посоромилися б адресувати комусь в реальному життя. Ось найпопулярніші і дивні запити про Італію.


pisa tower italy-large_1.jpg

Чому Італія називається Італія

Несподівано, правда? Найбільш популярна теорія пов'язує етимологію Італії з латинським «vitulus», що означає «теля». Мабуть, з часів Римської імперії, вона була відома великою рогатою худобою.


cow italy-large.jpg

До речі, Google охоче підкаже інформацію і по інших країнах. Назва Аргентини, наприклад, пов'язано з іспанським «argento» - «срібло», а Камерун походить від «camaroes», що в португальському означає «креветки». Назва України бере коріння від давньоруського «в'кранna, оукранnа», що означає «земля, країна, рідний край».

Чому італійські хлопці такі маленькі

І дійсно, з чого це чоловіків із середнім ростом 176 см називати високими? laughingІталійці ставляться до рослим націям. Найвищий з них, Джино Кукароло вимахнув до 211 см і є успішним баскетболістом. Звичайно, зустрічаються хлопці і нижче. Зростання Сільвіо Берлусконі, наприклад, 163 см, а Джорджіо Армані - 168 см, Юлій Цезар теж до середнього показника недотягав з ростом 170 см. Зате у них була і є слава.

Як італійцям вдається так добре виглядати

Це не світова змова, а звичайна піар-акція. В опитуванні Miss Travel 2015 року італійці, виявилися лише на сьомому місці в списку найсексуальніших чоловіків планети. Найбажанішими визнали ірландців, за ними слідують австралійці, пакистанці, американці, англійці і шотландці. На думку 66 тис. Учасниць опитування, італійським хлопцям ще треба над собою попрацювати.

Чому в серпні Італія «порожніє»

Ні, жителі не покидають країну і кордони не закриваються. Літо - це гарний час для подорожей і в серпні можна сміливо купувати тури вІталію . Подивитися тут є що в будь-який час року. Просто через спеку, італійці прагнуть залишитися в приміщеннях і на вулицях мало людей.

Чому італійці жахливо водять

Перенаселені міста, вузенькі дороги і купа скутерів ... В Італії водіям доводиться несолодко. За даними досліджень французької будівельної компанії Vinci, 38% європейських автомобілістів визнали італійців найнебезпечнішими учасниками руху. Та й самі жителі Італії не сперечаються з цим твердженням, а 58% населення і зовсім з ним згодні.

Останнім часом ситуація покращилася і кількість аварій з летальним результатом в країні скоротилося на 23%, але навіть після цього смертність все ще вище, ніж в середньому по ЄС.

Чим славиться Італія

Google говорить, що країна відома піцою, макаронними виробами, Пізанської вежею, вином, модою, Маріо і бунга-бунга. Останній пункт зробили популярним скандали навколо особистого життя Сільвіо Берлусконі.

В якому місті Італії знаходиться Пізанська вежа

Вона в місті Пізі. чесно laughing Ну, а де ще вона повинна перебувати?


pisa_3414584a-large.jpg

Чому карта Італії має форму чобота

Це - не задум вищих сил і не помилка картографа, а щаслива випадковість, спричинена зсувом тектонічних плит.

Чому в Італії так багато землетрусів

У цьому теж винні тектонічні зрушення. Багато регіонів Італії лежать на основній лінії тектонічних розломів, тому невеликі поштовхи і землетруси відбуваються практично щодня. Минулий рік був особливо руйнівним: в серпні землетрус забрав життя 247 осіб.

Чому італійські імена закінчуються на голосні

Більшість італійських слів закінчуються на голосні - це не тільки імена. Латинські слова такі, як «del» і «al» - виняток, так як вони «з'єднують». Імена чоловічої статі, як правило, закінчуються на -о, в той час як жіночі імена мають закінчення -а. Тепер і ви це знаєте.

Допитливість - хороша риса. Не соромтеся задавати питання людям і пошуковим системам. Краще один раз запитати, ніж все життя перебувати в невіданні.

Кожен регіон Італії має особливості, а самі італійці сповнені загадок. Цю країну складно відкрити і зрозуміти з першого разу. Плануйте подорожі, вибирайте гарячі тури і отримуйте задоволення від відпочинку. До зустрічі в прекрасній і трохи дивною Італії!

 

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!