Самі незвичайні острова в світі

Яніна Роговська
21.08.2014

Сьогодні ми здійснимо подорож по самих незвичайних островам.

Пальми, Дубай

uiui.png

Ці острови - штучні. Побудовані вони за гроші арабських шейхів. Одна з найкрасивіших пальм - пальма Джумейра. І це тільки один з 4 островів. Наступним буде побудований острів Пальма Дейра. Це група з цілих (!) 300 острівців, які розташовані в формі материків.

Острів Ляльок, Мексика

uiui_1.png

«Затишний» острівець розташувався в одному з районів Мехіко. Колись якийсь Дон Хуліо приїхав на острів після трагічної загибелі всіх членів його сім'ї. Він хотів відпочити, відволіктися від похмурих думок, але, замість цього, став свідком нещасного випадку. У місцевій річці тонула дівчина, Дон Хуліо спробував її врятувати, але спроби були марні - вона померла. Чоловік залишився на острові, але кожен день чув крики утоплениці. І тоді він вирішив оточити свій будинок оберегами у вигляді ляльок. Він вішав їх на дерева, на сам будинок і навколо нього. Помер чоловік в 2005 році, але будинок зберігся недоторканим, а його моторошна колекція на той час налічували десятки тисяч іграшок.

Зараз це місце поросло павутиною, з очниць ляльок вивалюються черви і, звичайно, житло Дона Хуліо служить свого роду «кімнатою страху».

Форт Боярд, Франція

uiui_2.png

Пам'ятайте ту саму пісню з Форту Боярд? А пам'ятаєте, як все завмирали перед телевізором, коли починалася ця передача? А адже це реальний острів, який уміщає в собі величезну старовинну фортецю шириною в 32 метра і висотою в 20. Фортеця була побудована більше двохсот років тому королем Луї Філіпом, як військово-оборонної споруди.

Плавучі острови, Перу

uiui_4.png

Насправді це не острова, а циновки, які плетуть місцеві жителі - плем'я Уру. Розміри деяких досягають величини футбольного поля. Вони пов'язані один з одним і з дном озера спеціальним міцними і дуже довгими мотузками. Плем'я Уру живе так вже більше 500 років і, мабуть, нічого не збирається змінювати. Цікаво, що жителі плавучих островів все ще ведуть древній побут.

Алькатрас, США

uiui_5.png

Маленька скеля в затоці Сан-Франциско має сумну славу. Свою назву острів отримав ще в 1755-му році, завдяки іспанському лейтенанту першовідкривачу Хуану Мануелю. Дослідник назвав острів саме так через велику кількість пеліканів, які проживають тут. В середині 19-го століття армія США звела тут оборонну фортецю, яку використовувала іноді в якості в'язниці для військовополонених. А 1934-му році Алькатрас перетворився в плавучу в'язницю. Тут, в свій час, побував Міккі Коен і навіть сам Аль Капоне.

Хасіма, Японія

uiui_6.png

Колись густонаселений і розвивається острів Хасіма був покинутий і повністю покинутий в кінці 20-го століття. Коли, в 1887-му році острів повністю викупила компанія Міцубісі. Це віщувало благополучне майбутнє. Промисловість тут активно розвивалася, густота населення росла. Але незабаром місцеві ресурси були виснажені, і люди покинули острів, залишивши свої домівки.

Повеглія, Італія

uiui_8.png

Острів Повеглія здалеку здається цілком милим і навіть затишним. Але історія його зовсім не така. У Середньовіччі острів служив місцем ізоляції хворих бубонною чумою. Багато з них загинули своєю смертю, а деякі були спалені на чумних вогнищах. Після цього острів довгий час знаходився в запустінні. І ось в кінці XIX століття тут створили психіатричну лікарню. А в епоху Другої світової тут проводили експерименти над людьми. Останнім тут був споруджений приватний санаторій, але припливу туристів не спостерігалося (з очевидних причин).

Острів Пасхи

uiui_9.png

Неймовірні кам'яні статуї величезних розмірів були зведені десятки тисячоліть тому. Вчені все ще ламають голову над тим, як же вони тут з'явилися. Не могли ж примітивні аборигени звести такі грандіозні споруди? Щороку сюди приїжджає десятки тисяч туристів, щоб доторкнутися до таємниці острова Пасхи.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!