Найкрасивіші замки світу

Яніна Роговська
19.08.2014

Ми підібрали для вас найкрасивіші замки світу.

Замок Ейлен-Донан, Шотландія

Знаходиться на однойменному острові, названого в честь Святого Донана. Був побудований на самому початку XII століття королем Шотландії для захисту від нападів вікінгів. У 13 столітті з громадської власності перейшов в руки Маккінзі, а в 16 столітті до клану Макрей.

Замок пережив війни з вікінгами, і англо-іспанську війну на початку 18 століття. Англійці здійснювали ряд нападів на шотландський замок, грабували місцеві комори і навіть намагалися підірвати замок. На жаль, в середині 18 століття їм це вдалося і від Ейлен-Донана залишилися одні руїни. Благо, в 1983 році споруда була повністю відреставрована.

rtrt.png

Замок Гуаїта, Сан-Марино

Це старовинна захисна конструкція, яку звели ще в 11 столітті. Спочатку використовувалася в якості дозорної вежі і в'язниці.

Вежа здається неприступною фортецею: вона знаходиться над височенним обривом в оточенні кількох стін. І, хоча, зараз Гуаїта - це найважливіший туристичний центр, виглядає вона все одно лякаюче, напевно через свого похмурого і тюремного минулого. Тут продають місцевий алкоголь і шкіряні сумки, поруч розташовані кілька ресторанчиків з місцевою кухнею.

rtrt_1.png

Замок Бран, Румунія

Це не просто замок, це місце, де свого часу народилася легенда про великого Графа Дракулу. У замку є колодязь, який веде в підземелля. Тут так само знаходяться мисливські угіддя Влада Цепеша-Дракули. Щорічно сюди з'їжджаються тисячі туристів побачити знаменитий замок вампіра.

rtrt_2.png

Замок Кашел, Ірландія

Легенда говорить про те, що сам Святий Патрік прибув сюди, щоб звернути місцевого короля в християнство і обгрунтував цей замок. З того часу Кашел став резиденцією архієпископа Ірландії.

Замок був политий кров'ю в 1647 році, коли війська парламенту замкнули всіх жителів скелі Кашел в церкви і спалили їх там заживо. З тих пір замок Кашел став символом стійкого духу ірландського народу.

rtrt_3.png

Замок Бодіам, Англія

Замок Bodiam - це неймовірної краси будова на воді. Він немов пливе по рву, який розділяє замок і зелений ліс неподалік. Саксонський замок 11 століття будівлі побачив безліч біт.

Це і Столітня війна, і періодичні напади французів, іспанців і інших. На жаль, до кінця 18-го століття місцеві жителі розтягли замок на камені. Але вже в 1916 році тут почалися відновлювальні роботи. Зараз замок перебуває в своєму первозданному вигляді і радо приймає гостей.

rtrt_4.png

Замок Райхсбург, Німеччина

Замок 1051 року побудови знаходиться в неймовірно гарному місці і щороку збирає тисячі туристів.

За свою тривалу історію існування замок неодноразово ставав жертвою окупації, а в кінці 17 століття його остаточно зруйнували французи. Так він і простояв у руїнах до 1868 року. Після почалася активна реконструкція споруди.

rtrt_5.png

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!