Самі барвисті місця в світі

Яніна Роговська
03.09.2014

Місця неземного походження, інопланетні, неймовірні, немов зійшли зі сторінок казок. Кожне - твір природного мистецтва. Давайте ж побачимо їх своїми очима - місця, які надихають на нові звершення. Місця, побачивши які, хочеться жити.

Річка Ляохе, Китай

erer_7.png

Неймовірна річка протікає в провінції Ляонін і славиться своїми пейзажами. Справа в тому, що берега річки встелені мертвими водоростями, які в реакції з солоною водою дають такий неймовірний колір. Щороку це місце відвідують сотні туристів, щоб помилуватися красотами річки Ляохе.

Бамбуковий ліс Сага, Японія

erer_8.png

Це не просто ліс, це пішохідна алея з тисячі величезних бамбукових дерев. Цікаво, що цей ліс популярний не тільки завдяки своїй красі, але також через незвичайну акустики, яка виникає тут в результаті взаємодії повітряних потоків і стебел бамбука.

Парк Хітачі-Сісайд, Японія

erer_9.png

Парк займає цілих 200 гектар і прикрашають його неймовірні блакитні немофіли, крім того тут ростуть червоні кохіі, сосни і навіть нарциси. Найцікавіше: в певну пору року парк радує гостей різними кольорами.

Ліс Халлербос, Бельгія

erer_10.png

Ліс здається якимось пейзажем з казкових епопей типу «Володар Кілець». Такий неймовірний вид створює щільний килим з бузкових дзвіночків. Вони колір всю весну і першу половину літа, наповнюючи ліс відтінками синього, блакитного та фіолетового. У цей період тут збираються тисячі фотографів, щоб відобразити неймовірну красу лісу.

Поля тюльпанів в Ліссе, Нідерланди

erer_13.png

Те, що ви бачите здалеку може здатися строкатою тканиною. Насправді ж, це поля тюльпанів в маленькому містечку Ліссе, що на півдні Голландії. Сюди приїжджають навесні і влітку, щоб помилуватися цвітінням тюльпанів всіх кольорів і відтінків.

Рапсові поля в Люпінге, Китай

erer_14.png

На самому початку весни тут розквітає ріпак, перетворюючи провінцію в даний «золоте море», де зрідка стирчать чорні верхівки маленьких хатинок. Цвіте ріпак з лютого по березень, а до червня відцвітає повністю.

Вулкан Даллол, Ефіопія

erer_15.png

Хочете відправитися в експедицію на Марс? Насититися сповна інопланетними пейзажами можна у вулкана Даллол, що в Ефіопії. Цей сплячий вулкан є найспекотнішим місцем на нашій планеті. А такі пейзажі створені завдяки постійним хімічним реакція між залізом, калієм і марганцем.

Річка Каньо Кристалес, Колумбія

erer_16.png

Сюрреалістичні пейзажі річки Каньо Кристалес легко пояснюється місцевою флорою - це величезна різновид кольорових водоростей. А така видимість досягається за рахунок абсолютно прозорої води. Територія навколо річки є національним заповідником.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!