П`ять основних причин відвідати Таїланд

Вадим Лондар
25.04.2016

Перше, що на мене відразу справило враження, коли я вийшов з міжнародного аеропорту Бангкока Суанапхум на стоянку таксі - це повітря Таїланду. Це був купаж із запахів квітучих тропічних рослин, квітів, фруктів, ще чогось незрозумілого, але дуже привабливого і незвіданого, як саме далеку подорож в екзотичну країну. Здавалося, те повітря можна різати на шматочки, настільки він був щільним і смачним.

Вдихнувши це повітря на повні груди, я зрозумів, що мої найкращі очікування від відвідування цієї країни виправдаються. І так воно і було!

У Таїланді тепло круглий рік

Отже, Таїланд. Країна, розташована в південно-східній Азії. Клімат тут варіюється від тропічного на півночі до екваторіального на півдні. Практично весь рік температура повітря не змінюється, жарко і волого, що робить Таїланд привабливим для відпочинку в будь-який час року. Температура води в Сіамській затоці і Індійському океані також круглий рік тепла, комфортна для купання і занять водними видами спорту. Пляжі Таїланду мають відмінний дрібний білий пісок і розвинену інфраструктуру.

Отже, перша причина для відвідування Таїланду - це клімат, завдяки якому відпочивати в цій країні можна в будь-який час року.

тай.jpg

Кухня Таїланду - справжній гастрономічний рай

Після пляжу і водних процедур завжди підвищується апетит, і ось тут-то Таїланд зі своєю кухнею може запропонувати туристу їжу, яка задовольнить смак найвибагливішого гурмана, адже ця країна є одним з гастрономічних лідерів світу.
Для національної кухні Таїланду характерно поєднання, здавалося б, непоєднуваних продуктів і їх смаків. Взагалі, тут є весь спектр смакових відтінків в діапазоні від дуже солодкого до дуже гострого. Популярні страви з морепродуктів, риби, м'яса, птиці, як правило, одним з основних інгредієнтів є рис. Одне з всесвітньо відомих страв Таїланду - суп том-ям. Точніше, це ціле сімейство супів. Коли я вперше його спробував, у мене був просто гастрономічний шок! Поєднання гострого, кислого, солодкуватого відтінків надає цьому ароматному страви непередаваний словами смак! Я ще не зустрічав людини, яка змогла б словами передати всю смакову гаму цієї страви!
Крім того, велика кількість найрізноманітніших тропічних фруктів, фрешів, смузі і кондитерських виробів з них, перетворить відпочинок туриста в незабутнє свято!
Присутні в Таїланді також індійська, китайська, в'єтнамська, європейська та інші кухні світу.
Гастрономічний рай - це друга причина відвідати Таїланд!

Таїланд - країна з древньою культурою і самобутньою архітектурою

Після їжі тілесної непогано б скуштувати їжі духовної. І з цим в Таїланді все в порядку!
Найвідоміша пам'ятка категорії must see - Королівський палац в Бангкоку. Точніше, це цілий архітектурний комплекс, з пам'ятниками, буддійськими храмами, з розписами золотом і елементами мармуру, красивими парками. Власне, Королівський палац - отака квінтесенція тайської культури в мініатюрі.
Також дуже рекомендовані для відвідування: в Бангкока - Національний музей Бангкока, храм Ват Сакет, найбільший в Південно-Східній Азії акваріум Siam Ocean World; в Паттайя - парк Міні-Сіам, Холм Великого Будди, Храм Істини, галерея «Сатин файн арт» і село слонів; в Пхукеті - Національний парк Сірінат, акваріум, тайське село, зміїна ферма; на острові Самуї - акваріум і зоопарк, статуя Великого Будди.
Крім перерахованого, у туристів користуються великою популярністю водоспад Хін-Лад, міст через річку Квай, тайська «Венеція» -деревня на воді та інші пам'ятки. Перераховане - це лише невелика частина того, що потрібно і можна подивитися. Для любителів тваринного світу в розпорядженні численні зоопарки і ферми - зміїні, крокодилячі, тигрові, слонячі і інші.
Багаті історія, культура, фауна і флора, а також маса визначних пам'яток - третя причина для візиту до Таїланду!

Таіланд_3.jpg

У Таїланді можна весело розважитися

Четверта причина - бурхливе нічне життя. Для любителів потусити в клубах, барах, на дискотеках тут просто рай! За кількістю і різноманітністю клубів, барів, дискотек Таїланд є одним зі світових лідерів. Тут можна знайти розвагу на будь-який смак!

Тайці надзвичайно доброзичливі люди

Ну, і п'ята причина - це люди Таїланду. Населення країни дуже дружелюбно, ввічливо і толерантно, створюється враження, що тут живуть самі милі і щасливі люди, які перебувають в душевній гармонії. Тайці в будь-якій дрібниці намагаються знайти привід для радості і в будь-якій ситуації посміхаються. Наїхавши на пішохода, тайський мотоцикліст буде посміхатися, також, як і офіціантка в ресторані, яка розлила пиво на штани клієнта. Посмішка сприймається як найкраща реакція на будь-яку ситуацію. Крім того, тайці дуже чуйні і завжди готові прийти на допомогу. У будь-якій скрутній ситуації ви можете звернутися до перехожого, і він прийде вам на допомогу в міру своїх сил і можливостей.
Такі п'ять основних причин, за якими рекомендовано відвідати Таїланд. Природно, це не всі причини, і кожен турист сам собі розставляє пріоритети, плануючи відвідати ту чи іншу країну, але ми коротко хотіли ознайомити з основними факторами, які роблять Таїланд країною, привабливою для туризму і відпочинку.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!