Америка - країна безкрайніх можливостей

Дарина Танцюра
25.04.2016

Якщо скористатися всім, що може запропонувати Америка,
то немає нічого, що неможливо досягти.
(Джеральдін Ферраро)


usa.jpg

Америка ... десь далеко, за океаном ... І для багатьох ця неймовірна країна здається чимось таким неможливим, недостігающему. Більшість навіть мріяти не мріють про неї ... А ви задумайтеся скільки всього нам можуть запропонувати три букви - США ...

З - Статуя Свободи в Нью-Йорку; Соляні ставки в районі Сан-Франциско; Спейс-Нідл - одна з найбільш відомих вишок США, «космічна голка» і символ прекрасного міста Сіетл.

Ш - шопінг! Ні для кого не секрет, що Америка - це одна з країн, де шопінг тут суцільне задоволення і захоплююче-розважальне заняття! Відомі бренди так і кричать Вам "Ми чекаємо тебе! Приїжджай! У нас є все!" і це не тільки слова! Це дійсно так!

А - Алея зірок, яка по праву вважається найпопулярнішою пам'яткою міста Лос-Анджелес; Алея слави Голлівуду (внутрішній дворик чудового Китайського театру Граумана суцільно покритий бетонними плитами з відбитками рук, ніг, а у виняткових випадках і лап знаменитостей), Алькатрас - найвідоміша в'язниця Сполучених Штатів та й, мабуть, усього світу, це не тільки виправної установи ( до слова, ось уже понад 30 років функціонує лише як музей), а й невеличке мальовниче острів в 15 хвилинах морського ходу від пристані Сан-Франциско.

Всього три букви і скільки вже можна побачити нового і прекрасного ... і це тільки початок, а що варто подивитися на Білий Дім, знамениту вулицю Бродвей, Дамбу Гувера на кордоні штатів Арізона і Невада, славнозвісний знак Голівуду, якому немає рівних за світовими мірками , Концертний зал Уолта Діснея, який своїм рукотворним і неповторним спорудою тягне неймовірну кількість туристів, Міст Золоті ворота з'єднує місто Сан-Франциско і округ Марін в передмісті Саусаліто, в якому дух захоплює від краси гір, природи і неймовірного виду на бухту.

У вас є бажання - у нас є можливість втілити його в реальність, щоб кожною клітинкою свого тіла ви відчули чудові американські традиції, справжній патріотизм людей і просто відчули на смак все те, що пропонує нам Америка!

 

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!