Як відправитися в подорож тим, хто боїться літати

Іванна Верещак
25.04.2016

Одна з безперечних і чистих радостей є відпочинок після праці.

Іммануїл Кант

Відпочинок - прекрасна пора, коли можна розслабитися і забути про роботу, справах і домашніх клопотах. Ось і ваш відпустку не за горами, ви ретельно все плануєте, вибираєте, де його провести. Стільки привабливих пропозицій, багато ще незвіданих країн. Все б добре, але що ж робити якщо ви боїтеся літати на літаку?

Куди поїхати, а не полетіти?

Чудовою альтернативою літаку може стати автобусний тур. Це один з найцікавіших видів туризму. За одну поїздку вам пропонується можливість відвідати кілька країн з насиченою екскурсійною програмою і самостійно погуляти по місту мрії. Завдяки такому туру, ви побачите і дізнаєтеся дуже багато цікавого. Від очей туристів не сховається жодна пам'ятка. А по дорозі з вікна автобуса можна розглядати околиці країни, спостерігати за плином життя інших людей.

На сьогодні у мандрівників є величезний вибір автобусних турів, які можна підібрати за датою і тривалості, за напрямками поїздок. Вибирайте місця і міста в Україні, які хочете побачити, чи ж країни Європи, куди мрієте потрапити. А для тих, хто хоче поніжитися на сонечку, є тури по курортним країнам. З кожним роком все більше країн можна відвідати без перельоту, а дістатися туди на колесах. Автобусні тури пропонуються вже не тільки в Болгарію, Грецію і Грузію, а й в Туреччину, Албанію, Чорногорію, Хорватію, Португалію, Францію, Іспанію і в Італію. Це чудова можливість заощадити бюджет, поїхавши в тур з відпочинком на пляжі, і навіть побувати на кількох курортах обраної країни.

Блакитна мрія

У кожної людини є мрія, до здійснення якої він йде. Хтось хоче намалювати картину, або купити машину, а хтось мріє відпочити на далекому екзотичному острові. Всі мрії здійсненні, так-так. Все в руках мріє. Але іноді на шляху до своєї мрії є перепони .... Наприклад, як же побувати на далекому острові, якщо страх літати на літаку сильніше вас? На жаль, не завжди можливо замінити літак поїздкою на автобусі. Страх літати на літаках називається аерофобія. Такий фобією страждає близько 15% населення. Тому, для таких людей створені спеціалізовані курси, де сертифіковані лікарі допомагають позбутися від фобій.

Ну а якщо ваш страх не настільки великий і ще не переріс в фобію, то для вас кілька рекомендацій:

- Не дивіться фільми і не читайте книги про авіакатастрофи, особливо перед польотом.

- Чи не дотримуйтеся дієти перед польотом. Це ще більший стрес для організму.

- Не забудьте взяти з собою на борт заспокійливе.

Під час польоту відволікаючи себе чимось:

- Знайдіть співрозмовника і розвивайте цікаві для вас теми.

- Подивіться захоплюючий фільм з заплутаним сюжетом.

- захопився читанням цікавої книжки.

«Подорож - єдина річ, купуючи яку стаєш багатшим». Тому не варто боятися. Не обмежуйте себе, подорожуйте і відкривайте нові горизонти з «ПОЇХАЛИ З НАМИ» !

Роздрукуйте, візьміть з собою в літак і перечитуйте в польоті

1. У літаку чотири гальмівні системи і три системи випуску шасі - вони дублюють один одного на випадок відмови.

2. У лайнера як мінімум два двигуна, відмова в польоті відразу всіх двигунів малоймовірний.

3. За рік на літаках літають 4,5 мільярда чоловік, гинуть 400-500. З польоту не повертається один з дев'яти мільйонів пасажирів на рік.

4. У кожній авіакатастрофи - своя причина, причому не одна. Сценарії не повторюються. Причини вивчаються і в польотні правила вносяться корективи.

5. Щороку пасажиропотік збільшується на 10%, а число катастроф знижується на 15%.

6. Відмова двигуна відбувається один раз на 2 мільйони годин нальоту - це 228 років безперервної експлуатації. Варто один двигун 10 мільйонів доларів, так що доглядають за ним ретельно.

7. Ніщо не безпечно абсолютно. Але саме в літаку ви захищені найкращим чином.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!