Париж - місто, в якому хочеться посміхатися

Вікторія Жабенко
25.04.2016

франція.jpg
«Bonjour! Ça va? »
- найпопулярніша фраза серед французів, яку можна почути вранці. Коли ти прокидаєшся, виходиш зі свого маленького номера готелю на дах, острівець даху з якого видно Сакре кер, вдихаєш це повітря щастя! Потім швиденько вибігає з готелю, на ходу випивши каву з ароматним круасаном і йдеш по улюбленим вулицях Парижа, сіяєш весь від щастя, на тебе звертають уваги корінні Парижани, власники тільки що відкрилися ранкових кафе, посміхаються тобі і обов'язково скажуть: «Бонжур, мадмуазель! Са ва б'ян? » і можна вважати, що настрій тобі гарантовано на весь день.

Дуже часто можна почути інформацію від гідів, що наших вітчизняних туристів видно відразу. Знаєте чому? Тільки по одній простій причині - ми не посміхаємося! Просто йдемо, дивимося надбання країни, купуємо тонни китайських магнітів, але не посміхаємося! Завжди занурені в свої турботи, навіть на відпочинку. І якщо подивитися, то так і є - йдуть європейці, сяють від щастя і ми - ті, хто ні на секунду не забуває про турботи. А так не можна. Закиньте всі свої справи і посміхайтеся частіше! Ви ж на відпочинку, на який заслужили ще з попереднього року. Відпочинок, який принесе вам незабутні емоції на цілий рік вперед.

Ще один момент, який відрізняє французів від будь-яких інших національностей. Вони завжди проводять годину свого вечора в кафешці. Ось просто, сідають за затишні паризькі столики з картатими скатертинами, замовляють будь-яку страву і кир - традиційний лікер, який складається з білого сухого вина і смородинового лікеру. Такий собі аперитив, який передає неймовірний смак і легкість польоту думок. У французів прийнято вважати, що краще годину провести за розмовою з одним після роботи і виплеснути весь негатив, щоб не нести його додому. Після прийняття цього чудотворного напою людина в хорошому настрої повертається додому до своєї сім'ї. Як вважаєте, на мій погляд відмінна традиція !?

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!