Свято, яке завжди з тобою

Ірина Кучинська
06.08.2014

Вашій увазі пропонуються кращі святкові події світу, про які ви, можливо, ще не знали.

Фестиваль слонів, Джайпур, Індія

Тут щороку відзначають день Холі. Для цього розфарбовують і прикрашають слонів, коней і верблюдів. І ось ці красені відправляються в хід по місту. Тут так само проходить неповторна подія - гонки слонів. Просто уявіть собі, як на гігантах слонах грають в поло.

erer.png

День мерців, Мексика

Всі ми знаємо про дивну культурі Латинської Америки, їх своєрідною релігії, яка поширюється в районах гетто. Якщо ви любите Хеллоуїн, любите незвичайні наряди і хочете доторкнутися до автентичної культури Мексики? Тоді вирушайте на фестиваль мерців. У цей період в кожному будинку ставлять вівтар, на вулицях пригощають вином і цукровими черепами.

erer_1.png

Лас-Фальяс, Іспанія

Щороку жителі Валенсії шанують пам'ять Святого Йосипа спаленням величезних чучел. Фестиваль триває п'ять днів і супроводжується феєрверками, виступами вуличних музикантів і частуванням безкоштовної паельєю.

erer_2.png

Тайпусам, Малайзія

В далеких печерах Бату малайзійці святкують народження Муругана - сина Шиви. Він вважається переможцем трьох великих демонів. Під час фестивалю люди розфарбовують один одного, покривають пірсингом і танцюють ритуальні танці - видовище не для людей зі слабкими нервами.

erer_3.png

Карнавал в Бінш, Бельгія

Єдиний в світі свято, занесений в список ЮНЕСКО. Для карнавалу місцеві жителі одягають маски клоунів, беруть в руки величезні палиці і кидаються раптом одного апельсинами - дуже давня традиція, яка все ще шанується місцевими.

erer_4.png

Фестиваль змій, Італія

Жителі крихітного, але старовинного містечка Коккуло шанують Святого Доменіко, який вважається так само заклинателем змій. Щороку місцеві несуть через усе місто його величезну статую в змій. Після обряду змій знімають і відпускають в ліс.

erer_5.png

Пасола, Індонезія

Святкується в місті Сумба. Тут свято приурочене збору врожаю. Місцеві супроводжують його іграми: це щось на зразок лицарського турніру, видовища кровопролитне. Тут люди вважають, що пролита в бою кров обов'язково дасть урожай.

erer_6.png

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!