король підземелля

Ірина Кучинська
06.08.2014
Ми пропонуємо вам відправитися в міні-подорожі по підземних красот нашої планети.

Печера «Камишовій флейти», Китай

Ця печера здається абсолютно нереальною, вона нагадує скоріше створену величезну бутафорію до науково-фантастичного фільму про позаземні цивілізації. Неймовірних квітів сталагміти, величезні сталактити, підземні вогні, озера. Все це переливається і перетворюється в кольорово-водоспади. Видовище, дійсно, неповторне.

fsxv.png

Сеноті Ік-Кіль, Юкатан, Мексика

Сенот - це колодязі, створені природою. Виникають вони внаслідок руйнування вапняку. Так, півострів Юкатан весь поцяткований такімісенотамі. Місцеві жителі називають їх очима богів. Сюди часто приїжджають дайвери. А поруч сеноті Ік-Кіль побудували цілий центр дайвінгу. Тут люди плавають в найчистішої прохолодній воді світло-бірюзового кольору. Тут навіть є свої місцеві жителі - маленькі чорні рибки, які водяться тільки в цьому сеноті.

fsxv_1.png

Мармурові печери, Чилі

Тут розташовується одне з найглибших озер в світі. Воно, в свою чергу, укладено в неймовірний печерний лабіринт. Тут вам і різні тунелі, і колони з гротами - все це нагадує легенду про Мінотавра. Здається, ніби сама печера висічена з мармуру. Пішки тут переміщатися нереально, так що туристи беруть на прокат байдарки.

fsxv_2.png

Драконівське лігвище, Іспанія

Природна печера нагадує нам рукотворний палац. Легенда свідчить, що колись тут жив дракон. Всі стіни поцятковані неймовірними візерунками вапнякових порід, тут же протікає озеро Мартель. Ця печері відрізняється від інших багатою культурною програмою, тут кожні вихідні проводять вистави, концерти, так само проходять виступи камерних оркестрів.

fsxv_3.png

Печера Кверкфьелль, Ісландія

Тут зійшлися дві антагоністичні стихії - лід і вогонь. Їх втілила в собі казкова по красі печера Кверкфьелль. Тут знаходиться льодовик, а прямо під ним пробивають свердловини гарячі джерела, які мільйони років тому проклали тут тунелі найхимерніших форм. Це неймовірне поєднання можна побачити своїми очима, тут досить часто проходять екскурсії.

fsxv_4.png

Озеро «Зачарований колодязь», Бразилія

Національний парк Шапада-Диамантина - це не приголомшлива флора і фауна. Тут вразить ваша уява не тільки неймовірні пейзажі (річки, водоспади, скелі), але і місцева фауна - дикі птахи: від крихітних колібрі до величезних орлів, самі різні звірі: маленькі миші і пуми. Але найчастіше сюди приїжджають заради того, що побачити підземне озеро неймовірного кольору «Зачарований колодязь».

fsxv_5.png

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!