Приголомшливі і не популярні місця

Яніна Роговська
21.11.2014
Нога середньостатистичного туриста ще не ступала в багатьох прекрасних місцях нашої планети. Так чому б нам, першовідкривачам, не поїхати в дивовижну подорож по красивих, але не відомим нашим туристам, місцях?

Альбарассін, Іспанія
erer_23.png
Місто прекрасно зберігся і не змінив свій середньовічний вигляд. Місцеві знають це містечко завдяки його дверних ручок. Так-так, все вірно. На кожних дверях цього містечка своя особлива дверна ручка, створена за старовинними технологіями.

Шефшауен, Марокко
erer_24.png
Шефшауен - крихітне містечко на півночі Марокко, що розташувався біля підніжжя рифів гір. Дивно, що до початку 20-го століття тут встигли побувати тільки три чужинця. Всі називають Шефшауен "синім містом". Справа в тому, що в місті довго проживала громада євреїв, які вважали, що синій колір - це найважливіший релігійний символ.

Гальштат, Австрія
erer_25.png
Ідилічний містечко з дитячих казок абсолютно реальний - це середньовічне містечко Гальштат, який не змінив свій вигляд протягом 800 років! Колись це місце славилося своїми соляними печерами, тепер же заробляє на туристах.
Прочіда, Італія
erer_26.png
Це крихітний, але дуже яскравий острівець в Неаполітанському затоці. Він не схожий на своїх популярних і розкішних сусідів Капрі та Искью. Більш того, до 80-х років минулого століття острів був в'язницею для небезпечних в'язнів. Тепер же це невелике портове містечко, де прямо у дворах знаходяться лимонні сади.

Кинта да Регалейра, Португалія
erer_27.png
Дивовижний замок по праву вважається одним з найромантичніших місць в Португалії. Але сюди приїжджають не тільки закохані, але і любителі загадок. Вся справа в колодязі, який йде в глиб землі. Він розділений на 9 рівнів, кожен з яких символізує те чи інше коло пекла.

Краків, Італія
erer_28.png
Тисячі років тому це був великий порт неподалік від затоки Таранто, в стародавньому місті активно розвивалася торгівля і мистецтво. Але з якоїсь невідомої причини люди покинули це місце, за довгий час місто перетворилося на руїни. Тепер же тут частіше бувають любителі гострих відчуттів і мисливці за привидами.

Уакачіна, Перу
erer_29.png
У крихітному селищі Уакачіна живе не більше ста чоловік, і живуть вони тут уже кілька тисячоліть. Місцеві розповідають легенду про те, що озера з'явилося тут, коли прекрасна принцеса брала ванну і була захоплена молодим мисливцем. Чудовий оазис оточений дюнами і пальмами, а озеро за тисячі років так і не иссушилось.
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!