Неймовірні водоспади

Яніна Роговська
28.11.2014
Йосеміті, США

Щороку національний парк Йосеміті, що в Каліфорнії, приймає тисячі гостей, які приїжджають сюди, щоб помилуватися прекрасним водоспадом. Цікаво, що він затихає взимку, а влітку стає некерованим. Крім того, сюди також приїжджають скелелази, щоб підкорити місцеві вершини.
erer_30.png
Анхель, Венесуела

А чи знаєте ви, що це найвищий водоспад в світі? У висоту він сягає фактично 1 км. Водоспад знаходиться в національному парку Канайма. Деякі ризикові бейс-джампери навіть стрибають з цієї висоти.
erer_31.png
Ігуасу, Аргентина

Цей дивовижний водоспад знаходиться на кордоні між Бразилією і Аргентиною. Більш того, це не один водоспад, це колосальна система з 275 водоспадів. Перший і найпопулярніший - Ігуасу, був відкритий ще іспанськими конкістадорами в 16 столітті і названий "ковтком диявола".
erer_32.png
Водоспади острова Кауаї, Гаваї

Найдавніший острів з'явився понад 6 мільйонів років тому. Цей регіон відрізнявся великою кількістю опадів, які поступово утворили глибокі каньйони з водоспадами. Завдяки частим дощів водоспади продовжують функціонувати і радувати гостей і жителів острова неймовірними краєвидами.
erer_33.png
Вікторія, Південна Африка

Туристи, які вперше відвідують Вікторію, уражаються неймовірному шуму, який чути ще за сотні метрів до самого водоспаду. Такі звуки видають безодні вивергає тон води, які кожну секунду падають на дно.
erer_34.png
Кайетур, Гайана

Є одним з найбільших водоспадів у світі. Його висота - понад 226 метрів. З кінця 19-го століття про водоспаді заговорили у всьому світі, і з тих пір його відвідують тисячі туристів. І, хоча дістатися сюди дуже складно, це не зупиняє любителів природних красот.
erer_35.png
Деттіфос, Ісландія

Найпотужніший європейський водоспад досягає у висоту понад 50 метрів. Чудовий невеликий водоспад оточений скелями, озерами і гірськими ущелинами. Чи не багато туристів, які відвідують Ісландію, знають про це дивовижне місце. Водоспад більш популярний серед місцевих жителів.
erer_36.png
Рідо, Канада

Це ціла система замерзлих водоспадів, що знаходяться в Оттаві. Сам вид падаючої, скрижанілий води нагадує величезний завіса. Свою назву водоспади отримали ще в далекому 1613 році.
erer_37.png
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!