М-фактор за програмою дитячого болгарського табору «Мідія Гранд Резорт» (Midia Grand Resort) в Україні (на осінні канікули).

Олександра Яблонська
22.09.2015

Яскраві події осені для яскравого життя!

Мідіа гранд резорт (MidiaGrandResort) - болгарський табір, який запам'ятався багатьом дітям, збирає друзів на осінні канікули.

Знаючи, що у наших туристів багато діток, і їм потрібно щось запропонувати на цей сезон, ми запросили до співпраці один з найкрасивіших, якісних, великих і веселих таборів Болгарії: "Midia Grand 3 *".

Про це таборі ми вже писали на початку літа: http://blog.poehalisnami.ua/deti-leto. У цій статті ми детально описали, що це за табір, де знаходиться і чим там діти займаються. На той момент літо тільки починалося, і ми ще не знали, як пройде цей сезон.

Зараз, коли літо вже закінчилося, ми можемо з упевненістю сказати, що жодного разу не пошкодували про це партнерство. Надійні партнери «Еліта тур» жодного разу нас не підвели, а діти ... Діти не просто були в захваті від перебування в таборі, - багато хто з них приймали рішення повертатися туди на повторні зміни цього ж літа. Наша мережа відправила в цей табір рекордна кількість дітей України (від деяких офісів їхали цілі групи) і від усіх ми чули тільки захоплені відгуки і бажання обов'язково поїхати туди знову на наступний рік.

bolg1.jpg

Так в чому ж секрет такого приголомшливого успіху табору? Справа звичайно ж і в величезній території, і в великих басейнах, і в ласкавому і теплому морі, і в смачне харчування, але самий головна причина - дивовижна анімаційна команда, яка змогла здружити дітей, зробити їх командою, відкрити і розвинути талант кожного і стати їм просто друзями.

bolg2.jpg

Цього літа в таборі діяла програма «М-фактор». Це програма покликана розкривати таланти в дітях і дати їм можливість розкритися, в тому числі на сцені. Діти із задоволенням брали участь в підготовці і виступали, показуючи те, чого встигли навчитися.

bolg3.jpg

Юні гості табору настільки перейнялися командним духом і так нудьгували за своїми вновьпріобретенним друзям, що, коли Еліта-тур запросили всіх на зустріч в Києві - величезна кількість дітей прийшли і з задоволенням взяли участь в колективному флеш-мобі.

Розуміючи бажання дітей проводити час разом і повернути хоча б на короткий період відчуття перебування в таборі, в жовтні, як раз в період осінніх канікул, Еліта тур і команда улюблених аніматорів запрошують дітей до Вінницької області, м Немирів на тижневу програму М-фактор.

Якщо Ваша дитина не був цього літа в таборі, - не біда. Його із задоволенням приймуть в свою дружну команду учасники програми.

Де саме це буде: Україна, Вінницька область, Немирівський район, м Немирів, вул. Шевченка, 16.

Коли: з 25.10.15 по 1.11.15 (7 ночей)

Де житимуть діти: затишні та зручні номери (2-3 місця), розташовані в корпусах, оснащені холодильником, телевізором, санвузлом.

Харчування: 4-разове, повноцінне.

Вартість поїздки:2350 грн. Це вартість за все, не рахуючи дороги і додаткових екскурсій: проживання, харчування, оздоровчі процедури, анімаційна програма протягом 7-ми днів.

Що ж чекає гостей цього заходу в рамках програми М-фактор?

«Eurovision» - Це конкурс для тих, хто любить і вміє співати. Діти будуть виступати на сцені, а оцінювати їх буде даний журі.

«M-Factor шукає таланти» - ця програма для тих, хто ще не визначив, який саме талант у нього (адже ми всі знаємо далеко не всі свої таланти, саме тому, що нам не допомогли їх визначити і розкрити в дитинстві). Так ось - ця програма допоможе дітям визначити і розкрити свій талант, задати вектор подальшого розвитку.

«Містер і міс M-Factor» - для найкрасивіших, найбільш креативних, для тих, хто вразить своїм талантом і вміннями. Це свого роду змагання за титул, - в уміннях, навичках, талантах, способі життя тощо.

«Точно в точь» - Хочеш стати Мерлін Монро? А Чарлі Чапліном? А може, тобі до смаку образи сучасності? Зайди в роль, стань схожим на свою зірку-прототип, веди себе і вигляди точь-в-точь як вона і, зібравши команду, організуй виступ (і щоб ніхто не здогадався, що це не оригінал :). Все це цікава, творча, розвиваюча і командоутворюючі гра.

«Show time - вечір аніматорів» - щовечора дітей чекає анімаційна програма: танці, різні виступи, майстер-класи, а головне - аніматори ніколи не працюють у відриві від своїх юних глядачів, а підтримують постійне з ними взаємодію.

bolg4.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!