Фестиваль «Зірки майбутнього»

Олександра Яблонська
22.09.2015

Яскраві події осені для яскравого життя!

І знову захід для дітей. І навіть в тому ж місці і в той же час, що і М-фактор, про який ми розповіли Вам минулого разу М-фактор в Україні на осінні канікули .

Ці 2 заходи тісно переплетуться в часі і за програмами. Тобто гості однієї програми можуть стати учасниками іншого і навпаки. Тобто Ви вільно можете відвідувати заходи обох програм.

Що таке програма «Зірки майбутнього»? Вона була розроблена для талановитих дітей і дорослих (реєструватися можуть учасники від 4 до 25 років), як для тих, які знають, що вони талановиті, але до цього у них не було можливості показати себе, виступити на сцені, так і для досвідчених, вже виступали на сцені і які брали участь в конкурсах і концертах. Програма створена якраз для того, щоб допомогти розкрити талант.

zv1.jpg

Допомагати учасникам, а також судействовать на конкурсах будуть зіркові гості:

Григорій Чапкіс - один з суддів і керівників проекту «Танці з зірками» (телеканал 1 + 1). Організатор школи танцю Чапкіса.

Євген Літвінкович Євген Михайлович - прекрасний виконавець, автор музичних творів, учасник шоу «Україна має талант» і шоу «Х-фактор»

Якщо Ви або Ваша дитина талановиті і хочете взяти участь в шоу талантів - ця програма для Вас. Для участі у заході потрібно придбати путівку і зареєструватися на програму як учасник.

Фестиваль пройде в м Немирів, Вінницька обл., Україна (вул. Шевченка, 16).

Початок: 25.10.15.

Тривалість: 4 ночі.

Вартість туру: 2410 грн.

Що входить у вартість: сама програма, проживання в готельному корпусі «Авангард» в м Немирів. 4-х разове порційне харчування, страховка, оренда залів, дискотеки.

Чи не входить у вартість: проїзд та екскурсійна програма.

ПРИДБАТИ ТУР.

zv2.jpg

Реєстрація та що потрібно для того, щоб зареєструватися:

  • Заявка учасника;
  • 2 кольорові фотографії хорошої якості в електронному вигляді;
  • Список учасників та супроводжуючих осіб;
  • Якщо Ви представник іншої країни, то прапор країни.

На фестивалі Вас чекають: урочисте відкриття, виступ учасників в номінаціях, розважальні програми для дітей, церемонія нагородження учасників, гала-концерт.

Всі учасники будуть нагороджені дипломами. Головний приз - 500 євро і загальне визнання!

Хто може брати участь: окремі учасники (діти, підлітки, дорослі від 4 до 25 років) або творчі колективи.

Номінації для участі: хореографія, вокал, інструментальний жанр, театральне мистецтво, оригінальний жанр, кіно- і фотомистецтво, образотворче мистецтво.

Якщо Ви хочете дізнатися деталі по конкурсній програмі, що необхідно підготувати учасникам розклад фестивалю та ін., Перейдіть поЗАСЛАННІ.

Розкривайте свої таланти і допомагайте своїм дітям робити це!

Приємної подорожі!

zv3.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!