Як поїхати на екскурсії в Ізраїль з Єгипту?

Тетяна Шевченко
31.07.2019

Купуючи тур в Шарм-ель-Шейх , Табу , Дахаб і інші міста Єгипту , разом з відпочинком на узбережжі Червоного моря ви отримаєте прекрасний шанс побувати в Ізраїлі : побачити біблійний Віфлеєм, відвідати безліч православних святинь і прогулятися вуличками древнього міста. Втілити в реальність таку можливість можна кількома шляхами: заздалегідь в турагентстві при придбанні путівки, безпосередньо в готелі, або ж в одному з курортних бюро. Розповідаємо, ніж хороша екскурсія з Єгипту до Ізраїлю і кому в поїздку відправлятися не варто.

Ізраїль чекає, але не всі йому будуть раді

Ізраїль, безперечно, чудовий куточок, який варто побачити хоча б раз в житті кожному. Це потужний«магніт»для всіх віруючих людей, які хотіли б одного разу пройтися по місцях сили і перейнятися в неймовірною енергетикою міст, де практично кожне місце оповите давньою історією. В основі екскурсійного маршруту з Єгипту - відвідування святинь, храмів і т.д. Це невелике подорож можна сміливо назвати паломницьким, тому відправлятися в нього варто в першу чергу людям релігійним і цікавиться історією. Для кого поїздка в Ізраїль з Єгипту може виявитися нецікавою, так це маленьким дітям, а для туристів, які страждають захворюваннями опорно-рухової системи або розладами вестибулярного апарату і літніх людей - вкрай виснажливої.

Ierusalim-2-min.jpg

Як добиратися з Єгипту в Ізраїль?

Екскурсійні групи з Єгипту відправляються до Ізраїлю на автобусах. Найкоротший і швидкий шлях - з Дахаба і Таби, за рахунок більш близького розташування до кордону. А ось з Шарм-ель-Шейха переїзд займе приблизно на три години більше. В середньому на поїздку відводиться близько 1,5 доби - цього часу достатньо, щоб побувати у всіх цікавих місцях, придбати сувеніри та зробити пам'ятні фото.

Найголовніше в такій подорожі - пройти прикордонний контроль. З єгипетської сторони це не займе багато часу. А ось ізраїльський кордон«подолати»вдається далеко не кожному, що не зовсім приємно, враховуючи не найнижчу вартість екскурсії з Єгипту до Ізраїлю. Тут приїжджим задають багато питань, перевіряють контакти і листування в соціальних мережах, фотогалерею в телефоні. Якщо знайдеться хоч найменший привід для сумнівів - негайно відмовлять у в'їзді в країну і доведеться повертатися в готель. Щоб збільшити свої шанси на успішне перетин кордону, не рекомендується брати з собою нічого, крім документів, питної води і речей першої необхідності.

WelcometoIsrael-2.jpg

До кордону екскурсійні групи доставляють на єгипетських автобусах, а після її проходження (на що може знадобитися до п'яти годин) туристи переміщаються по маршруту на транспорті, наданому ізраїльськими партнерами, в супроводі місцевих гідів - потрібно бути готовим до нових попутників, поруч з якими доведеться провести півдня в дорозі.

Що можна подивитися на екскурсії в Ізраїлі?

Багато, хто відпочиває в Шармі або Дахабі, а тим більше Табі, цікавляться, як поїхати з Єгипту до Ізраїлю на екскурсію. І не дарма. Цій країні є чим здивувати і що показати своїм іноземним гостям. Крім релігійних святинь, про які йшла мова вище, це, звичайно ж, Мертве море. Дорога до нього проходить через пустелю, так що приготуйтеся насолоджуватися незвичайними видами і робити багато фото на пам'ять. Проводити час на узбережжі Мертвого моря не тільки цікаво, а й корисно - вода насичена безліччю мінералів. Тут же можна вигідно придбати уходовую косметику. Також варто побувати в Віфлеємі, який розташований на пагорбі висотою 850 метрів над рівнем моря і примітний не тільки тим, що неодноразово згадується в Біблії, а й екзотичними пейзажами, якими приємно милуватися і вдень, і в променях вечірнього сонця, що заходить.

16-03-31-Bethlehem-RalfR-WAT_5511-2-2.jpg

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!