9 речей які найбільше дратують в готелях

Олександра Ткаченко
01.08.2017

Зупиняючись в готелях, мандрівники завжди сподіваються на висококласний сервіс і розслабляючий відпочинок. Так приємно після виснажливого перельоту розтягнутися на величезному ліжку, але що це? Нав'язливий сервіс, коли втомлена людина найбільше хоче спокою і лебеді з рушників, які своїм зовнішнім виглядом довели діток до сліз - порушують спокій мандрівника. Занадто підлесливий метрдотель, і покоївки, постійно красномовно очікують винагороди ... Що найбільше дратує постояльців навіть найдорожчих готелів? Це досліджував інспектор готельного бізнесу Алекс Поліцці.

1. рушникові мистецтво

Дуже дивно, що верхом обслуговування в готелях вважається моторошна фігурка з рушника на ліжку, хоча цієї частини туалету варто було б висіти у ванній. Лебеді, свічки, трикутник - як тільки не викручуються працівники сфери готельного бізнесу. Алекс Поліцці кілька разів намагався випитати у готельєрів, навіщо рушники залишають на ліжку, намагаючись надати їм якусь форму - але ті у відповідь лише знизували плечима. Мабуть, на їх погляд, це самий шик ...

2. Надлишок подушок.

Перш ніж лягти спати, намагаєшся прибрати зайві подушки з ліжка, але ... їх кількість ніяк не кінчається. Здається, що це можна робити до самої пенсії, а гора з зайвих деталей інтер'єру починає загороджувати прекрасний вид з вікна.

hotel1 (2).jpg

3. Раковина в спальні

Варто сім раз подумати і один раз встановити ванну \ раковину. І бажано не в спальні. Адже водні процедури - справа найчастіше інтимне, і мало хто забажає митися під пильною увагою партнера. Ванни і раковини завжди були в ванних кімнатах, з тієї ж причини, що і кінь - в стайні.

hotel1 (1).jpg

4. «Протівоугонниє» вішалки для одягу.

Плічка, які нібито неможливо вкрасти ... Але невже отельер так не довіряє своїм клієнтам? Це залишає неприємний осад. Особливо, якщо врахувати, що привозити "сувеніри" з турецьких і єгипетських готелів давно стало поганим тоном! wink

hotel1 (4).jpg

5. Жахливий кави

В епоху, коли є можливість вибрати спосіб заварювання кави: кемекс, аеропресс, харіо або традиційний; коли кавомашини віртуозно готують ароматний напій; коли є можливість вибрати сорт кави, обсмажування і поєднання робусти з арабікою - в готелях все так же вранці вас чекає жахливе пійло.

6. Недоступні розетки.

В епоху гаджетів, перше і «життєво важливе» - це звичайно підзарядити планшет \ телефон. Але іноді відшукати в номері розетку - це цілий квест. Адже вона може виявитися за шафою або майже під стелею.

hotel1 (3).jpg

7. Постійні питання офіціантів

Алекс Поліцці стверджує, що ідеальне обслуговування - непомітне (ми з нею повністю згодні, якщо що). Зміна страв, тарілок, наповнення келихів вином - все повинно відбуватися без переривання застільної бесіди відвідувачів. Єдине відповідний час для того, щоб запитати, чи задоволений гість вечерею - в момент виставлення чека. Якщо вже відвідувачам щось доведеться не до смаку, вони відразу про це заявлять.


Про кращих готелях світу читайте тут !


 

8. Невиправдано високі ціни на міні-бар

Цінова політика в міні-барі завжди неадекватна. У звичайному магазині міні-версію улюбленого алкогольного напою - віскі або бурбон, або ще щось, можна придбати за ціною в 3 долари. Виходить, готель має чистий дохід більше ніж в 10 доларів!

minigrab2.jpg

9. Полювання за чайовими.

Якось Алекс Поліцці зупинили біля дверей ресторану в Нью-Йорку з тієї причини, що чайові становили 12,5% рахунки, а не 15%. Чайові варто залишати тільки в тому випадку, якщо сервіс був дійсно зразковий. Багатьох дратують портьє, або адміністратори, які слідують за своїми клієнтами аж до ванної кімнати, в надії на великі чайові.

hotel1 (5).jpg

Незважаючи на те, що завжди існує якийсь дратівливий чинник, відпустка - приємне проведення часу. Незалежно від того, куди ви плануєте поїхати - в Туреччину або Грецію , ми сподіваємося, що ваш відпочинок буде чудовим.

Джерело .

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!