Пегас Туристік Туреччина

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Путівки до Туреччини від Пегас Туристік — це комфортний, веселий і безтурботний відпочинок на узбережжі турецької Рив'єри для мандрівників різного віку. «Гість понад усе» — таким девізом керується туроператор у своїй роботі. Тому, зробивши ставку на поїздку з Pegas Touristik, можете бути впевнені: довгоочікувана відпустка пройде на відмінно!

Чому вигідно купити тур до Туреччини від Pegas Touristik

Компанія Pegas Touristik працює у сфері виїзного туризму понад 15 років і є одним з лідерів ринку подорожей. Число відпочиваючих, які провели відпочинок в Туреччині від Пегас Туристік, з року в рік неухильно зростає, у що чималу лепту вносить першокласна якість сервісу туроператора.

Мережа туристичних агентств «Поїхали з нами» багато років співпрацює з «Пегас Туристік» і надає туристам можливість скористатися всіма бонусами надійного туроператора:

  • Велика колекція готелів, де представлені найкращі варіанти проживання в усіх цінових категоріях. Чи бажаєте ви готель з аквапарком, басейном з підігрівом, розкішний 5-зірковий або бюджетний 3, молодіжний або оздоровчий, тільки для дорослих 18+ або сімейний — у «Пегас Туристік» знайдеться відповідний варіант для кожного.
  • Акції, знижки та розіграші дозволяють зробити підбір туру в Туреччину від Pegas Touristik за максимально приємною для бюджету ціною.
  • Концепція обслуговування Pegas Select, яка діє в 19 преміальних 5-зіркових готелях Анталійського узбережжя, дозволяє насолодитися всією красою бездоганно організованого ВІП-відпочинку в Туреччині — прямий трансфер в готель, цілодобова підтримка гіда, вітальний комплект при заселенні. Серед додаткових послуг — можливість бронювання VIP-залів, автомобілів, яхт, літаків.
  • Широкий вибір екскурсійних програм, які можна поєднувати з пляжним відпочинком на морі. Найпопулярніші - «Каппадокія», 2-денний тур «Ефес + Памуккале», 1-денна поїздка «Демре — Мира — Кекова». Для допитливих мандрівників, які бажають придбати гарячі тури в Туреччину від Пегас Туристік, туроператором розроблений тур «Родзинка Туреччини», в рамках якого за 7 днів туристи відвідують Анталію, Стамбул, Анкару, Каппадокії та Памуккале.

Окремий напрямок діяльності туроператора — організація виїзних і корпоративних заходів, групових турів на кращих курортах Туреччини.

5 туристичних напрямків Туреччини, які пропонує Pegas Touristik

Туроператор Pegas Touristik до Туреччини пропонує відправитися на найпопулярніші та улюблені відпочиваючими курорти:

  • Анталья — п'ятий за чисельністю населення місто в Туреччині, знаходиться на узбережжі Середземного моря і є столицею однойменної провінції. Відпочиваючі нерідко плутають місто-курорт і провінцію площею 20,5 тис. кв. кілометрів, в якій крім Анталії є й інші міста - Аланья, Белек, Кемер, Сіде.
  • Бодрум — місто-порт і одночасно адміністративний район в провінції Мугла на південному заході Егейського узбережжя. Неподалік від міста Бодрум - невеликий курорт Дідім з дрібно-гальковими пляжами.
  • Даламан — район і місто за декілька кілометрів від Середземного моря. Служить відправною точкою для мандрівників, які обрали для відпочинку Фетхіє, Мармарис або Олюденіз.
  • Стамбул — місто-легенда з багатовіковою історією і дивовижною атмосферою. Виберіть ви путівки Пегас Туристік або ТУІ до Туреччинистолиця трьох імперій подарує яскраві й незабутні канікули.
  • Ізмір — велике місто в провінції Анатолія з більш ніж 3-тисячолітньою історією. Поруч знаходяться такі популярні пляжні курорти, як Кушадаси, Гюзельчамли, Оздере, Сеферихисар.

Довірте пошук туру в Туреччину від Пегас Туристік досвідченим тревел-менеджерам нашої туристичної компанії, і ми зробимо все, щоб ви не пропустили самі привабливі пропозиції! Поїхали на відпочинок з нами!