TUI Україна в Туреччину

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Компанія TUI Україна заснована у 2014 році великим однойменним холдингом з 40-річним досвідом у сфері туризму. Компанія займається популяризацією не тільки морського відпочинку, а й екскурсійного та ділового туризму, тому ваша подорож неодмінно буде цікавим і насиченим. Один з популярних напрямків в будь-який час року — відпочинок в Туреччині від TUI Україна.

Туреччина з TUI: чому варто вибрати

Морський відпочинок — улюблений вид туризму українців, тому гарячі тури в Туреччину від TUI Україна користуються небувалим попитом. На батьківщину лукуму відправляються, щоб вивчити стародавню культуру країни, відвідати визначні пам'ятки та насолодитися туристичним сервісом у вигляді аквапарків, парків розваг і якісного «все включено». Пріоритетне завдання туроператора — дати клієнту можливість поєднати різні види відпочинку, піклуючись про те, щоб ціна на тур залишалася в розумних межах.

Туреччину люблять і за активний відпочинок. Сюди варто приїхати любителям дайвінгу, водних лиж, парасейлінга і інших спортивних актівіті. TUI пропонує клієнтам готелі, в яких випробувати свої сили в спорті можна, не виходячи за територію комплексу.

Придбати тур до Туреччини від TUI Україна варто і сімейним туристам, в чиїх пріоритетах відпочинок і оздоровлення дітей. Безліч готелів пропонують сервіс, орієнтований на молодих постояльців, тому вам залишається лише озвучити свої побажання, щоб працівник компанії запропонував вам список гостинних готелів з дитячим меню, анімацією та атракціонами.

Політика компанії

Вирушаючи до Туреччини, ви отримаєте комфортні умови не тільки в самому готелі, але і по дорозі на відпочинок. Компанія злагоджено працює з авіакомпаніями, а також бере на себе технічні моменти подорожі, дозволяючи клієнтові розслабитися і насолоджуватися відпусткою. При покупці туру ви зможете вибрати зручний час перельоту і сподобалися номери в готелі.

Складаючи пакетну пропозицію, туроператор TUI Україна в Туреччину або інші країни піклується і про трансфер до готелю. Вам не доведеться шукати спосіб дістатися до готелю. Того ж принципу дотримуються інші компанії, наприклад, якщо ви вирішите летіти з ТПГ до Туреччини, Єгипет, на острови або в Європу.