Оксамитовий сезон в Греції

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест за 72 години до вильоту або експрес-тест на антиген SARS-CoV-2 за 24 години до прибуття. Діти віком до 5 років звільнені від необхідності тестування. За 24 години до прибуття, не пізніше, необхідно пройти анкетування. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Греції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Що потрібно для щастя? Вдала подорож! Вона обов'язково буде такою, якщо доведеться на оксамитовий сезон в Греції — час, повний чарівності й багатих можливостей для туристів.

Що таке оксамитовий сезон і коли він настає в Греції?

Оксамитовим називається найбільш сприятливий період для відпочинку в умовах середземноморського клімату. Літня спека вже відступила, але погода досить тепла і сонячна для пляжного відпочинку та огляду визначних пам'яток. Вечори радують приємною прохолодою, час дощів ще не настав.

Планувати відпочинок в Греції в оксамитовий сезон варто, починаючи з початку вересня і до кінця жовтня. Температура повітря вдень у вересні дорівнює + 28...+ 32 °C, в жовтні — + 24...+ 21 °C, а вночі опускається до +17...+ 21 °C.

Кращі курорти Греції для відпочинку в оксамитовий сезон

На узбережжях центральної та південної Греції, де панує середземноморський клімат, великий вибір хороших місць відпочинку. Особливо популярні тури в оксамитовий сезон в Грецію на такі курорти:

  • Іракліон — четверте за розміром місто Греції, оточене великою кількістю затишних курортних селищ. Ідеальна відправна точка для поїздок по Криту.
  • Ханья  головне місто на Західному Криті, було столицею острова до 1971 року. Завдяки довгій історії й багатій культурі зберіг самобутню архітектуру.
  • Ретімно — красиве старе місто з венеціанською фортецею і мальовничою гаванню, ціна відпочинку в якому порадує своєю доступністю. В горах за Ретімно розташовані села і кілька відмінних центрів екотуризму.

Чим зайнятися на відпочинку

Варіантів дозвілля для тих, хто вирішить відпочити в Греції у вересні-жовтні, як і для тих, хто вибрав відпочинок в Єгипті в оксамитовий сезон, безліч. Спека не завадить огляду визначних пам'яток, а вода в морі досить тепла для купання і занять водними видами спорту.

  • Відпочинок на пляжі. У Греції незліченна кількість пляжів дивовижної краси. Найвідоміші й відвідувані — Мата, Елафонісі, Балос.
  • Екскурсії. Найпопулярніші пам'ятки — Кносський палац, печера Зевса, Національний парк Білі Гори, плато Лассіті.
  • Дегустація грецьких страв і місцевих вин в тавернах. В оксамитовий сезон смак грецьких мускатів і портвейнів відкривається з особливою красою і силою.

Шукаєте путівки в оксамитовий сезон в Греції або тури в Туреччину на канікулиУ нас є чудові варіанти на будь-який смак. Замовляйте подорож швидко і зручно. У Греції, де є все, не вистачає тільки вас!