Оксамитовий сезон в Греції

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест за 72 години до вильоту або експрес-тест на антиген SARS-CoV-2 за 48 годин до прибуття. Заміною тестам може послужити сертифікат про пройдений курс вакцинації (більш ніж за 14 днів до вильоту), а також довідка про перенесений COVID-19 чи довідка про наявність антитіл після одужання, з дня отримання яких минуло від 2 до 9 місяців. Діти віком до 12 років звільнені від необхідності тестування. За 24 години до прибуття, не пізніше, необхідно пройти анкетування. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Греції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Що потрібно для щастя? Вдала подорож! Вона обов'язково буде такою, якщо доведеться на оксамитовий сезон в Греції — час, повний чарівності й багатих можливостей для туристів.

Що таке оксамитовий сезон і коли він настає в Греції?

Оксамитовим називається найбільш сприятливий період для відпочинку в умовах середземноморського клімату. Літня спека вже відступила, але погода досить тепла і сонячна для пляжного відпочинку та огляду визначних пам'яток. Вечори радують приємною прохолодою, час дощів ще не настав.

Планувати відпочинок в Греції в оксамитовий сезон варто, починаючи з початку вересня і до кінця жовтня. Температура повітря вдень у вересні дорівнює + 28...+ 32 °C, в жовтні — + 24...+ 21 °C, а вночі опускається до +17...+ 21 °C.

Кращі курорти Греції для відпочинку в оксамитовий сезон

На узбережжях центральної та південної Греції, де панує середземноморський клімат, великий вибір хороших місць відпочинку. Особливо популярні тури в оксамитовий сезон в Грецію на такі курорти:

  • Іракліон — четверте за розміром місто Греції, оточене великою кількістю затишних курортних селищ. Ідеальна відправна точка для поїздок по Криту.
  • Ханья  головне місто на Західному Криті, було столицею острова до 1971 року. Завдяки довгій історії й багатій культурі зберіг самобутню архітектуру.
  • Ретімно — красиве старе місто з венеціанською фортецею і мальовничою гаванню, ціна відпочинку в якому порадує своєю доступністю. В горах за Ретімно розташовані села і кілька відмінних центрів екотуризму.

Чим зайнятися на відпочинку

Варіантів дозвілля для тих, хто вирішить відпочити в Греції у вересні-жовтні, як і для тих, хто вибрав відпочинок в Єгипті в оксамитовий сезон, безліч. Спека не завадить огляду визначних пам'яток, а вода в морі досить тепла для купання і занять водними видами спорту.

  • Відпочинок на пляжі. У Греції незліченна кількість пляжів дивовижної краси. Найвідоміші й відвідувані — Мата, Елафонісі, Балос.
  • Екскурсії. Найпопулярніші пам'ятки — Кносський палац, печера Зевса, Національний парк Білі Гори, плато Лассіті.
  • Дегустація грецьких страв і місцевих вин в тавернах. В оксамитовий сезон смак грецьких мускатів і портвейнів відкривається з особливою красою і силою.

Шукаєте путівки в оксамитовий сезон в Греції? У нас є чудові варіанти на будь-який смак. Замовляйте подорож швидко і зручно. У Греції, де є все, не вистачає тільки вас!