Тури в Чорногорію на липень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Літо в Чорногорії

Дивовижні природні пейзажі, хороша екологія і невисока вартість турів - основні фактори, які залучають більшість відпочиваючих. Незважаючи на те, що країна невелика, відпочинок тут можливий різноманітний. Мандрівники знайдуть тури в Чорногоріюі на тихі затишні курорти, і в міста, розраховані на активний молодіжний відпочинок.

Курортний сезон на узбережжі стартує в травні і триває до жовтня, але для комфортного пляжного відпочинку краще вибирати літні місяці. Початок і кінець туристичного періоду більше підходять для екскурсійних і подієвих поїздок.

Найбільше туристів тут у другій половині літа. Якщо вам попався гарячий тур в Чорногорію в липні з перельотом, без роздумів вирушайте на відпочинок, адже такі пропозиції - рідкість.

На курортах Адріатичного моря літо спекотне і практично без опадів. Червень за погодних умов більше підходить для екскурсій і проведення часу на пляжі, поки сонце не пече, а вода ще бадьорить. Середня температура повітря в цей час становить + 25 ° С. До липня-серпня стовпчик термометра підвищується до + 30 ° С ... + 35 ° С. Вода прогрівається поступово: від + 21 ° C - в червні, до + 26 ° С - у другій половині літа.

Дешеві тури в Чорногорію в липні можна знайти, вибираючи відпочинок в гірських регіонах. Середня температура повітря тут - + 25 ° С, а вечорами на 7-10 ° С прохолодніше. Схожі погодні умови і в центральних областях країни, проте вночі там трохи тепліше, ніж в горах.

Особливості відпочинку на курортах Чорногорії в липні

У липні практично на всій території Чорногорії панує літню спеку. Прохолодно лише на півночі країни: в Жабляке - + 20 ° С, в Цетіньє - + 27 ° С. Опади бувають вкрай рідко.

За рахунок сухого клімату відпочинок в Чорногорії в липні комфортний навіть при високих температурах.

Одним з найспекотніших міст вважається Будва. Тут повітря прогрівається до + 31 ° С. Досить сприятливі погодні умови для пляжного проведення часу в Которі і Герцег-Нові: вдень - +29 ° С вдень, вночі - + 19 ° С. На 1-2 ° С прохолодніше в Ульцине і Барі.

Придбати тур до Чорногорії в липні варто не тільки заради відпочинку на березі чистого Адріатичного моря. На початку місяця проходить безліч цікавих заходів: «Барська літопис в Барі» присвячена театральному мистецтву, спортивні змагання «Дурміторское кільце» в Жабляке, а в Герцег-Нові проводять свято музики «Сонячні сходи».

Вартість відпочинку в Чорногорії в липні

Приблизна вартість туру в Чорногорію в липні в перших числах місяця становить:

  • в готель категорії 3 * - 700 - 900 USD
  • в готель класу 4 * - 850 -1000 USD
  • в пансіонат рівня 5 * - 1100 - 1300 USD

Проте вже в другій половині липня вартість поїздки буде вище на 20-30%.

Найдорожче путівка в Чорногорію на липень обійдетьсяв Будву, Котор, на острів Святого Стефана, в Пераст і Цетіньє. Бюджетно відпочити можна в Герцег-Нові, Тіват, Барі, Мілочер.