Турбулентність: серйозні речі доступною мовою

Марина Ткачова
18.11.2016

Менеджери з туризму відповідають на різні питання, і не всі вони стосуються раннього бронювання або гарячих турів . Часто ці питання стосуються перельотів, тому що, ніде правди діти, нервують перед польотом все.

Коли питання стосується турбулентності або тряски, ми зазвичай говоримо так:
не переживайте, це не є небезпечним, оскільки це рідко трапляється; літак-таки не паперовий, його будували розумні люди, вони передбачили.

Заспокоює це не всіх. Багато хто хоче подробиць. Ну що. Будуть і подробиці. Ми подумали, що знаючи те, що знають пілоти про турбулентності, можна заспокоїтися, коли літак починає трясти. Деякими фактами з нами ділиться пілот-ветеран з 20-річним досвідом.

турбулентність 3.jpg

Факт 1. Щорічно турбулентність є провідною причиною несмертельних авіаційних подій. National Transportation Safety Board (США) запевняють, що за останні 38 років турбулентність стала причиною всього для трьох смертельних випадків. Всі вони відбулися через те, що пасажири проігнорували прохання пристебнути ремені.

Пам'ятайте: пілоти завжди пристібаються ременями безпеки. Радимо і вам завжди використовувати ремені безпеки, а не чекати, поки бортпровідник вас попросить про це.

Факт 2. Саме турбулентному активну повітряний простір над Сполученими Штатами Америки. Нестабільна атмосфера і в прилеглих до США територіям. Але в світі не існує місць, де ви повністю захищені від турбулентності.

Це вас заспокоїть: пілоти мають доступ до останніх метеорологічними даними про місцезнаходження і тяжкості областей турбулентності, і траєкторія польоту планується щоб уникати такі області.

Факт 3. Турбулентність викликана вихровими потоками вітру, низхідним і виходить. Для класифікації явища швидкість вітру повинна бути більше, ніж 50 вузлів (≈14 м/с за шкалою Бофорта). Вітри, як правило, більш сильні (в середніх широтах) протягом зимових місяців, ніж в літній період. Маршрути реактивних літаків часто прокладені в межах або поблизу реактивного струменя при польоті із заходу на схід, щоб скористатися попутним вітром. При польоті зі сходу на захід потік струменя буде уникатися.

Не переживайте: плани польоту включають графічні зображення реактивних потоків по маршруту. Якщо раптом літаку все ж належить потрапити в зону турбулентності, стюардеси і пасажири будуть тут же попереджені про це.

Факт 4. Гірські хвильові коливання повітря можуть привести до турбулентності на висотах до 50000 футів (1,5 км). Такі області можуть сягати до 100 миль (160 км) з підвітряного боку від гір. Якщо ваш маршрут польоту перетинає скелясті гори, розраховуйте на турбулентність.

Важливо: пілоти покладатися на інформацію, передану від інших пілотів, які літають біля гір. PIREPs (пілотні звіти) дають завчасне попередження про турбулентному повітрі.

Факт 5. Першим кроком, який пілот зробить при попаданні в зону помірного турбулентності буде уповільнення швидкості літака.

Що це означає для вас: уявіть, що станеться з човном, яка рухається на високій швидкості і зустрічається з жорсткою хвилею? Те ж відбувається і з літаком, який потрапляє в турбулентну область. Імовірність ушкодження повітряного судна в такому випадку вкрай мала. Але, чим повільніше швидкість, тим менше ризик і вище комфорт пасажирів.

Факт 6. В кінці 70-х років, інженери Boeing впровадили принципи допустимих пошкоджень. З їх допомогою в сучасному світі інспектують повітряні судна. А всі виробники використовують ці принципи при проектуванні нових літаків.

турбулентність 2.jpg

Що це означає для вас: ці принципи дають механіку уявлення про те, наскільки добре конструкція витримує навантаження при наявності зносу, корозії або випадкового пошкодження і зберігає структурну цілісність, поки ремонт не проводиться. Ці принципи збільшили термін служби повітряних суден і знизили можливість катастрофічних пошкоджень майже до нуля. Результат: їдеш в літаку, побудованому як танк, і можеш легко долати будь-який тип турбулентності, з якої ви, ймовірно, зіткнетеся.

Факт 7. Приблизно 40 відсотків усіх нещасних випадків, пов'язаних з турбулентністю викликані турбулентністю атмосфери при ясному небі. Однак, передові технології покликані змінити це.

Що це означає для вас: лідар (LIDAR англ. Light Identification Detection and Ranging) - активний далекомір оптичного діапазону, який розміщується під ніс літака. Технологічно поєднує в собі радар і лазери для визначення швидкості рухомих частинок пилу в атмосфері, відображаючи світло і радіолокаційну енергію назад на борт повітряного судна, що дає пілотам можливість заздалегідь визначити область турбулентності при ясному небі. Навіть якщо він може бачити їх тільки від шести до десяти миль вперед (10-16 км), у пілотів буде достатньо часу, щоб попередити бортпровідників і пасажирів.

Факт 8. Супутники і передові метеорологічні технології дали пілотам надзвичайно точні прогнози областей очікуваної турбулентності. PIREPs (пілотні звіти) завжди включені в передпольотний плани і дають пілотам останні повідомлення про турбулентності від знаходиться в повітрі літака.

Що це означає для вас: йде постійна оцінка умов польоту, щоб дати і пілотам, і пасажирам провести час в небі максимально комфортно і спокійно.

Факт 9. Реактивні літаки, як правило, літають вище зони конвективної діяльності (в ній відбувається розвиток висхідних і низхідних потоків повітря, хмар і опадів, гроз, шквалів, смерчів і т.д.), коли це можливо. Чим вище літак летить, тим більш плавний його політ. Винятком з цього правила є політ поблизу або через Тропопауза. Тропопауза - перехідний шар між тропосферою і стратосферой, де і відбувається більшість погодних явищ. Тропопауза нижче біля полюсів і вище на екваторі. Дві третини всіх нещасних випадків, пов'язаних з турбулентністю, трапляються вище 30000 футів (9 км).

Що це означає для вас: коли метеорологи і диспетчери планують політ, вони будуть брати до уваги зону, де політ проходить через Тропопауза і видавати попередження про турбулентності пілотам.

Факт 10. Турбулентність в спутном сліді (спутний слід - це повітряний перебіг у вигляді вихорів, що зриваються з законцовок крила літака, що летів) не розглядалася як небезпека для польоту до кінця 60-х. Важкий літак з великим розмахом крила створює найбільшу небезпеку вихрового сліду в посадковій конфігурації з прибраній механізацією. Найбільша небезпека виникає, коли наступний за великим літаком на посадковому курсі занадто близько.

турбулентность.jpg

Що це означає для вас: пілоти і диспетчери добре обізнані про небезпечні наслідки турбулентності в сліді. Пілоти навчаються розпізнавати такого роду небезпека на тренажерах.

Вчіться розслаблятися і заспокоюватися самостійно. Правильно дихайте, відволікайтеся на позитивні думки, дивіться фільми або слухайте музику в польоті. Це допоможе вам впоратися зі стресом.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!