ТОП 8 місць Європи, де можна загадати бажання

Анжела Богаченко
22.12.2014
По всіх країнах світу заховані тисячі чарівних місць і об'єктів, які мають чудодійними властивостями втілювати в реальність ваші бажання. Скептики скажуть: «Та дурниці це все, що не збувається». А ми скажемо: «Пробуйте! Тільки від щирості вашого наміри залежить - втілитися в життя бажане, або так і залишиться мріями ». Ми вважаємо, що пробувати варто, адже як ще перевірити, збувається щось чи ні, якщо торкнутися якогось предмета, зробити пару ритуальних кіл навколо нього, втратити чийсь позолочений ніс або засунути руку в отвір стіни і не бояться, що тебе схоплять нечисті сили?
Ми нічого не гарантуємо, ми лише хочемо, що б ваша віра в чудеса не пропадала, а в душі зберігалася дитяча безпосередність і легке сприйняття світу. Що ж, поїхали по самим чарівним місцям Європи!

1. «Піраміда» з бременських музикантів (Німеччина, г.Бремен)

zxzx_1.png
Назва пам'ятника говорить сама за себе, тому що присвячений він відомим «вихідцям» з містечка Бремен, добре відомим нам з дитинства. Вам теж не приходив на думку питання, чому саме «Бременські» музиканти? У дитинстві не завжди таким задаєшся. Скульптура створена в 1951 році відомим німецьким майстром Герхардом Марксом і встановлена на Ринковій площі.
Композиція піраміди вибудувана строго за казкою відомих братів-казкарів Грімм: «... собака вилізла на спину ослу, кіт скочив на спину собаці, а півень злетів на голову коту». А тепер про ритуал загадування бажань: слід втратити за вже добряче позолочений ніс осла, доторкнутися до його ніг і копитця. При бажанні можна дотягнутися і до півня (можливо, він виконує найнеймовірніші бажання), але, все ж, стримуйте свій запал від скелелазіння на вершину пам'ятника! На замітку: подібний пам'ятник також знаходиться в Ризі.

2.Пишні Адам і Єва (Монако, г.Монте-Карло)

zxzx.png

Цей парний пам'ятник був відкритий в 1981 році в Монте-Карло, зроблений руками скульптора Фернандо Ботеро. Пишнотілі фігури і гладкість форм відразу видають стиль автора. Цікавим фактом є те, що копії цього пам'ятника встановлені не в одному місті світу. Людей не лякає габарити і непропорційність скульптури, пам'ятник дуже популярний і частий об'єкт відвідування у туристів. У Монако пам'ятник встановлений на території саду одного місцевого казино.
Ритуал загадування бажань складний для сором'язливих людей, тому що ви вже, напевно, правильно зрозуміли - потрібно торкнутися інтимного місця Адама. Як правило, жінок супроводжує бурхливий сміх і веселі емоції, дивлячись на невідповідне з тілом відполіроване «гідність». Що примітно - на скульптурі Єви особливих потертостей не спостерігається. Шукайте чудову парну скульптуру в Монте-Карло і загадувати бажання!

3.Крісло, що виконує бажання (Україна, Запорізька обл., М.Бердянськ)

Саме чарівне місце на пішохідній Приморської площі в Бердянську - крісло виконання заповітних бажань. У крісла є суворе правила - бажання не виконується раніше або пізніше вісімдесяти днів з моменту загадування. Гранітна скульптура створена за спільним ескізу В.Белтадзе і К.Дишканта. Оформлення крісла виконано в староруської стилі з мінімальною декоративною обробкою. Схема здійснення мрій до неподобства проста - вам потрібно сісти на пам'ятник. Так, саме сісти! І ніхто вас не буде зганяти (тільки не сидіть весь день, звичайно ж).

4. Статуя прекрасної Джульєтти (Італія, Верона)

zxzx_2.png
Найромантичніша і ніжна з усіх чарівних скульптур. Розташована чудова шекспірівська героїня в Італії, в самому серці Верони (а де ж ще їй бути?). Статуя знаходиться в дворику біля її будинку (старовинний будинок був побудований в 13 столітті). Звичайно ж, в основному до Джульєтти звертаються дівчата з проханням про любов і прекрасному обранця.
Ритуал торкання досить простий: потрібно торкнутися і потерти відполіровану праву грудь Джульєтти за годинниковою стрілкою. З будинку героїні, де раніше жили люди на прізвище Даль Капелло (шекспірівський прототип сім'ї Капулетті), також можна відправити любовне послання. Туристи донині залишають тут листи і записки з найпотаємнішими бажаннями, довіряючи їх лише Джульєтті. Свого часу послань було так багато, що ними були заліплені всі стіни. Ось така вона - сила любові! Влада міста почистили все до фасадної цегли, а бажання попросили залишати в музеї імені Джульєтти.

5. Італійський чарівний кабанчик (Італія, г.Флоренція)
zxzx_3.png

Один з найскладніших пам'ятників по загадування бажань. Але, хіба нас це лякає? Флорентійський кабан (або «Вепр») вальяжно сидить на камені і ніби запрошує до себе перехожих. Його рот відкритий, і ми бачимо його позолочені зуби і ікла, крім блискучого п'ятачка. Так в чому ж складність? Необхідно покласти на мову монетку таким способом, що б вона з першої спроби полетіла в решітку, на якій сидить хитрий борів. Догодить в вузькі щілини монетка - бажання здійсниться обов'язково. Кабанчик став невід'ємною частини центральної площі і є не просто скульптурою, а чинним фонтаном. Це все справа рук Пиетро Такка. Вважається також, що якщо потерти п'ятачок вепрові - станеш щасливим. Треба перевірити!

6. Знамениті герої «контрасту» Тюннес і Шель (Німеччина, м.Кельн)

Поблизу церкви Святого Мартіна в Кельні розташувався забавний пам'ятник двом персонажам. Це герої з місцевого німецького фольклору, завсідники жартів і анекдотів - Тюннес і Шель. Персонажі є вигаданими, хоча у них є прототипи реальних людей. Вони передають загальні риси характеру, які є у місцевого населення Кельна. І які ж вони контрастні! Один стрункий і високий, інший низький і товстий. Один міський (Шель), інший сільський (Тюннес). А придумані обидва герої були в 19 столітті за лаштунками лялькового театру. А тепер до здійснення бажань - вони здійснюють бажання того, хто зможе вчинити певні дії. Слід стати на ноги обом персонажам і схопити будь-якого з них (за бажанням) за ніс. Головне встигнути утримати рівновагу кілька секунд і не забути, що треба загадати!

7.Чарівна мозаїка пасажу (Італія, г.Мілан)

zxzx_4.png
Ви теж помітили, що в основному магічні артефакти знаходяться в Італії? Так ось, на цей раз ми розповімо вам про одну мозаїці з Міланського Пасажу. Ритуал простий - слід стати лівим каблуком в отвір на мозаїці де позначено причинне місце музичного тільця і три рази прокрутитися навколо цього зображення. З цікавих фактів: оскільки Турин і Мілан знаходяться, скажімо, так в не дуже «дружніх» відносинах, то такий жест з боку туристів викликає у міланців радість, тому що зневажається символ їх недруга - місто Турин. Ось такий хитрий і мстивий пам'ятник архітектури.

8.Маленький бронзовий хлопчик (Чехія, г.Франтішкові-Лазні)

zxzx_5.png
Цей пам'ятник буде цікавий тим, хто планує завести дитину або давно цього бажає. Також тут просять про міцне здоров'я свого малюка. Скульптура стоїть на території прекрасного парку в місті Франтишкови-Лазні. Хлопчик символічно тримає в руках рибу, як символ спійманого бажання. Ритуал досить простий. Нічого складного, треба тільки визначити, кого ви хочете: хлопчика чи дівчинку? Від цього залежить, чого саме слід торкатися у скульптури. Якщо хочуть дівчинку - то стосуються пальчиків ніг, ну, а якщо хлопчика, то стосується того, чого немає у дівчаток! Ми не перевіряли, але кажуть, що пам'ятник працює на славу.
Щирих і чистих бажань вам!
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!