Сперечаємося, що можна поїхати в Європу на Новий рік за 85 євро?

Інна Сірих
27.11.2015

11-1.jpg Наближається Новий рік - і питання про те, що будемо робити, постає особливо гостро. На дворі криза, фінанси обмежені, а поїхати кудись ой як хочеться. Благо, і оператори і готелі це розуміють - і в цьому році ринок туризму рясніє різноманітними бюджетними пропозиціями.

Найпривабливіші пропозиції - подорожі по Україні та в Європу.

Україну ми розглянули в минулій статті .

У цій статті більш детально зупинимося на Європі. Ви, швидше за все, знаєте, що тури в Європу діляться на 3 категорії: автобусні, пакетні (Вам відразу пропонується і переліт і готель) і індивідуальні (Ви підбираєте собі готель і окремо замовляєте квитки на літак).

Найдешевші з цих 3 типів - автобусні екскурсійні тури. Вартість стартує від 85 євро за людину (і це в «гарячий» новорічний сезон). Привабливо, правда?

00000europa1.jpg У чому ж специфіка цих турів або що Вам потрібно обов'язково знати про них при плануванні:

1.       Це екскурсійна, і ці тури рясніють різноманітними переїздами і екскурсіями. Один тур може включати 3 країни і 5 міст на 5 днів. Відповідно, в цих турах нерідкі нічні переїзди між країнами. Якщо Ви до цього не готові - обов'язково уточніть ці моменти у менеджера, щоб на відпочинку Ви відчували себе комфортно. Не прагніть за мінімум днів охопити максимум, - Ви просто втомитеся. Попросіть менеджера підібрати Вам тур без нічних переїздів.

2.       Виїзд практично завжди зі Львова (що добре для Львівських мандрівників, і не дуже для всієї іншої України). Це можна розглядати і як недолік і як перевага. Ви можете запланувати ще 3-4 дні в прекрасному передноворічному Львові. Якщо не хочете Львів - є пропозиції з виїздом з Києва та інших міст України.

urmala9ng.jpg 3.       Візи не входять у вартість. Враховуйте це при плануванні бюджету. Вартість візи: від 35 євро на дорослу людину. Починати оформляти візи потрібно мінімум за 7 робочих днів до початку подорожі. Є ще один нюанс: консульство може відмовити в наданні візи, не пояснюючи причини. Це можливо, якщо з документами є якась проблема або Ви, на їх погляд, недостатньо надійні для подорожі в їхню країну. Детальніше про візи Ви можете прочитати в нашій статті«Віза. Е то страшне слово. Розбираємося ». Благо, по популярних напрямках відсоток відмови невисокий, близько 1%.
4.       У вартість туру зазвичай входить проживання в готелях на базі сніданків. Тобто не забудьте запланувати фінанси на обіди і вечері. Також це стосується екскурсій. Вартість деяких врахована, а за деякі необхідно платити додатково.
5.       Якщо говорити про Новорічних турах, вартість новорічної вечері, як правило, також оплачується додатково. Всі ці моменти обов'язково уточнюйте у Вашого менеджера.
 
Враховуйте ці моменти при плануванні і Ваша подорож принесе Вам тільки позитивні емоції.
Деякі Новорічні тури для Вас - про всі турах Ви можете дізнатися в офісах мережі «Поїхали з нами» :
І багато багато іншого!
 
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!