Sea Walker або ходіння під водою (Балі)

Анжела Богаченко
02.03.2015

Вітаємо тебе, дорогий мандрівник, в солом'яному капелюсі і в'єтнамках! Ви і ваші валізи нарешті в райському куточку земної кулі - острові Балі! Ви досить довго чекали поїздку на один з найпопулярніших індонезійських курортів, і ось - ви тут. Тепер вас оточують: густі тропіки лісів, золоті пляжі, просторі горбисті ландшафти і величні сплячі вулкани Гунунг-Агунг, Кінтаміні і Гунунг-Батура, що знаходяться на горбистому хребті із заходу на схід. Омивається цей затишний ділянку суші Індійським океаном і морем Балі (Тихий океан).

bali_2.jpg

Цей курорт в Малайському архіпелазі вельми любимо серед наших земляків і щорічно його відвідує значна кількість туристів в період зими. Але, навіщо приїжджає більшість туристів на Балі? Безумовно, що б насолодитися флорою і фауною, усамітнитися зі своєю другою половиною або побути наодинці з собою і своїм внутрішнім світом в земному раю. Але все ж ми рекомендуємо вам зупинитися не тільки на написаних вище прикладах, як в рекламі цукерок «Баунті», а й розглянути запропонований туристам вибір активного відпочинку на острові. З того, чим можна зайнятися на Балі, і рекомендованого нами, варто спробувати: відвідування аквапарку, стрибки з тарзанки, поїздка на катері до дельфінів, плавання з аквалангом, поїздка на квадроциклах, «СІА Волкер», сафарі на слонах, рафтинг, параглейдінг і подорож до коралових рифів.

Але, давайте зупинимося докладніше на одному з таких видів відпочинку, як «Сіа Волкер» ( «Sea Walker») або «прогулянка під водою».

seawalker2.jpg

Напевно, ви переглянули вже не один фантастичний фільм про підводний світ? Мріяли також вміти ходити і дихати під водою, розглядаючи кожен камінчик, порослий водоростями і черепашками? Що ж - на те вони і мрії, що б здійснюватися! Немає нічого неможливого, адже зараз ви навіть можете пройтися під водою і не треба вміти дихати, як риба. Все це можливо на чарівному острові Балі!
«Сіа Волкер», мабуть, найпопулярніше активну розвага, доступне всім. Цей морський спорт підходить кожному, починаючи з 10 років. При цьому ви не зобов'язані бути сертифікованим водолазом, можете взагалі не вміти плавати (головне, звичайно, не страждати фобією води). Оскільки ви, швидше за все, вперше будете пробувати прогулянку під водою, то не хвилюйтеся - біля вас буде перебувати інструктор, який підкаже і направить ваші пересування в іншому середовищі. Перед зануренням вам продемонструють інструктаж (на вашій мові), щоб уникнути зайвих питань поведінки під водою. Це абсолютно безпечний вид спорту, тому беріть з собою старших дітей.
Що входить в основний інвентар? Це, звичайно ж, головний атрибут - шолом, чимось схожий зовнішнім виглядом на частину костюма астронавта (в ньому є функція водонепроникності). З поверхні буде подаватися кисень по спеціальному шлангу, приєднаному до шолома, тому перебування під водою без акваланга вже не буде чимось незвичайним. Хоч конструкція шолома об'ємна - важить вона трохи і ви зможете повернути голову в будь-яку сторону, розглядаючи всі дивовижні об'єкти під водою. При надяганні його на голову ви можете залишитися в окулярах або контактних лінзах, якщо у вас проблеми із зором. Найголовніше - не забудьте взяти з собою купальник \ плавки. На таких екскурсіях діє спеціальна послуга підводного фотографа. Після закінчення прогулянки ви зможете купити зроблені ним фотографії. В цілому, група туристів в шоломах нагадуємо космічну команду, висадили на морську планету. Але ж так і є!

seawalker3.jpg

Максимальна занурення на дно індійського океану, яке здійснюється при такій прогулянці, становить близько 5 метрів (за часом це займає трохи більше півгодини). За цей час ви вдосталь надивитеся на підводний світ, а точніше прямо у ваших ніг зможе проплисти морський їжак, велика черепаха або коралова риба, яких можна помацати і погодувати з долоні (заздалегідь уточнюйте цей момент у інструктора і придбайте спеціальний корм для морських мешканців). Правда це все звучить, як фантастична картина з книги або фільму? А це все реальність, а це все підводні прогулянки на Балі!
Повний комплект послуг, що надаються виглядає так: душ, рушники, роздягальня, морський інвентар, обід в ресторані, страхування від нещасного випадку, трансфер, питна вода, необхідний інструктаж новачків і спеціально навчений інструктор на час підводної подорожі.
Швидше ж за морськими пригод!
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!