Рейтинг туроператорів по Єгипту за 2024 рік

Мария Кицаева
07.12.2022

Єгипетські курорти протягом багатьох років не втрачають своє лідерство за відвідуваністю туристами з усього світу. Багатий підводний світ, давня історична та культурна спадщина, прийнятна вартість путівок — основні переваги напрямку. Тому практично всі туроператори по Єгипту пропонують чудові вигідні пакетні тури. 

Але як зробити вибір, щоб забронювати путівку за найкращою ціною та залишитися задоволеними організованим для вас відпочинком? Експерти компанії «Поїхали з нами», спираючись на відгуки мандрівників, склали власний рейтинг найкращих туроператорів по Єгипту в Україні, з яким і пропонуємо ознайомитися.

egypt11.jpeg

Найнадійніші туроператори 2024 року

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки. І у сфері туризму також. У 2024 році найкращими компаніями, з якими легко полетіти на єгипетські курорти, стали:

  • Join Up — організатор подорожей, що успішно працює з 2010 року. Пропонує тури на багато популярних курортів зі зручних міст вильоту — Риги, Вільнюса, Таллінна, Кишинева, Жешува. Якщо до всіх переваг додати також демократичні ціни, стає зрозумілим чому Join Up потрапив у рейтинг туроператорів по Єгипту у 2024 році.
  • Альянс — компанія спеціалізується на пляжному та екскурсійному відпочинку в Єгипті. Міста вильоту, які запропонував туроператор українцям, — Варшава, Вроцлав, Гданськ, Таллінн, Вільнюс, Познань та Катовіце.
  • Альф — туристичний оператор, який з 2012 року займається організацією подорожей, у тому числі й до популярного Єгипту. Путівки на улюблені курорти для туристів країни пірамід включають переліт з Кишинева та Жешува.
  • Aristeya Tour — компанія, яка успішно існує із 2007 року. Вона спеціалізується на пакетних та індивідуальних турах із вильотом з Варшави. Завдяки різноманітності турів, «Арістея» займає гідне місце в категорії «найкращі туроператори по Єгипту».
  • Kompas — туропертор з великою історією, який був створений у 2005 році та вже понад 15 років успішно працює на туристичному ринку України. Основне місто вильоту для авіатурів від «Компаса» у 2024 році — польський Жешув. 

egypt8.jpeg

Також не варто забувати про компанії
Coral Travel та TPG. Вони не увійшли в рейтинг надійності туроператорів по Єгипту тільки з тієї причини, що знизили кількість та різноманітність пропозицій у 2024 році для мандрівників з України. 

Підібрати тури від зазначених вище компаній, ви можете на нашому сайті «Поїхали з нами». Зручна форма пошуку дозволить легко знайти оптимальний варіант відпочинку у Єгипті. Крім того, наші менеджери завжди з радістю допоможуть туристам в офісах, розташованих у всіх великих містах України.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!

Гарячі тури

«Поїхали з нами» рекомендує

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Статті які можуть Вам сподобатися