Прогулянка по Каїру: тур до Єгипту

Марина Ткачова
07.09.2016

Відпочинок в Єгипті восени - прекрасна альтернатива спекотному літньому туру. З приходом вересня сонячних днів в країні не зменшується. Проте, погодні умови стають більш комфортними. Ця особливість дозволить оглянути більше цікавих місць. З настанням осіннього періоду чисельність туристів, що приїжджають до Єгипту спадає, адже починається навчальний рік, сімейні туристи відправили дітей в школу і чекають осінніх канікул.

тур в егіпет.jpg

Погода в Єгипті восени

З приходом осені нестерпна спека в Єгипті поступово відходить. Температура повітря на курортах Червоного моря тримається в межах +35 градусів. Вода прогрівається до +29 градусів. Біля узбережжя Середземного моря дещо прохолодніше. Показник стовпчика термометра показує +30 градусів. Вересень вважається самим тихим місяцем в році.

У жовтні погодні умови стають ще більш комфортними. В Олександрії повітря прогрівається до +27 градусів вдень, в Каїрі до +30, а в Хургаді до 31. Температура води на узбережжі Червоного моря знижується до +27 градусів.

У листопаді ціни на тури до Єгипту починають рости. Адже більшість європейських курортів закривається, а тут як і раніше залишається тепло і сонячно. У порівнянні з попередніми місяцями температура повітря знижується до + 27 градусів. Температура води в Червоному морі тримається на цій же позначці. Температура води в Середземному морі опускається до +24 градусів.

Екскурсії по Каїру

Осінь - ідеальний час для екскурсій по Каїру, столиці Єгипту. У цій країні існує думка - «хто не був в Кірі, не був і в Єгипті». Погодні умови восени якнайкраще підходять для відвідування столичного міста. Благо, що подивитися тут є на що.

Піраміди Гізи - найдавніші споруди, яке відноситься до семи чудес світу. Вони являють собою три піраміди: піраміда Хеопса - найбільша, піраміда Хефрена трохи менше і піраміда Мікеріна найменша. До сих пір вчені не прийшли до єдиної думки, як стародавні люди, не володіючи габаритної технікою, могли побудувати такі гігантські споруди. А легенди єгиптологів, почуті у пірамід, ви будете ще довго розповідати друзям.

гізи.jpg

Великий Сфінкс - монолітна скульптура, давній хранитель Каїра. Його висота 20 метрів, а довжина 72 метри. Існує безліч легенд тільки про те, хто відбив у гігантського ідола ніс. Одне відомо точно - в XVIII столітті Сфінкс був уже «безносий».

сфінкс.jpg

Цитадель Каїра - найстаріша фортеця в світі. На її території розташовано кілька мечетей палаців і музеїв. Найвизначнішою мечеттю тут вважається Аль-Азхар. Вона була зведена в X столітті. Туристам вона запам'ятається своїм роздвоєним мінаретом. Неподалік знаходиться найбільша мечеть Каїра - Ібн Тулуна. Найбільш яскравим спорудженням в цитаделі вважається мечеть Мухамеда Алі. Вхід в Каїрський цитадель для туристів-іноземців - 40 єгипетських фунтів (близько 120 гривень).

цітадель.jpg

Символом нового Єгипту вважається Каїрська телевежа. За своїми контурами вона нагадує стебло лотоса. У висоту споруда досягає 187 метрів. Всередині є ресторан на поворотній платформі і оглядовий майданчик.

каїрська башня.jpg

Сучасний Каїр - це не тільки пилові вулиці і галасливі ринки. Є тут і фешенебельний район з дорогими будинками і пишною рослинністю. Серед них розташувався Центр Мистецтв Гезира. Він вміщує в себе близько 10 тисяч картин і скульптур. На особливу увагу заслуговують галереї з обертовими експонатами.

центр мистецтв гезіра.jpg

Мечеть Аксункура(Блакитна мечеть Каїра) вразить своєю красою навіть бувалого мандрівника. Свою назву вона отримала від того, що зал для молитов оброблений відтінками блакитного і зеленого фаянсу. Це культове місце не тільки для мусульман. У цій мечеті прихильники самих різних конфесій і атеїсти відзначають дивовижний приплив енергії, підйом духовних сил. У Блакитну мечеть з усього світу їдуть ті, хто хоче знайти рівновагу і впевненість в собі.

мечеть.jpg

Єгипет затребувана країна для відпочинку. Наші туристи кажуть, що восени і взимку в Єгипті навіть краще, ніж влітку. Звичайно, у кожного можуть бути свої переваги. Ми ж знаємо, що, заручившись підтримкою професіоналів «Поїхали з нами» ваш тур до Єгипту буде приголомшливим в будь-який час року! Поїхали з нами!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!