Огляд топ місць в Україні, які слід відвідати

Марія Шевченко
26.03.2015

Для того, щоб цікаво подорожувати, необов'язково їхати за кордон. В Україні є маса привабливих міст, які однозначно заслуговують бути в списку топових туристичних місць. Найбільш цікаві міста зосереджені на заході, в центрі і півдні України. Все залежить від того, що ви хочете подивитися. За природними красотами треба їхати в Українські Карпати. А на пляжний дозвілля вибирайтеся на відпочинок в Затоці біля моря . Також цікаві чорноморські курорти знайдуться в Миколаївській і Херсонській областях.


Кам'янець-Подільський

Середньовічне місто відомий своєю історією, наявністю 200 історичних пам'яток, одним з найбільших Національних парків в Європі, який називається «Подільські товтри». Також в цьому місті Ви знайдете старий замок, побудований ще в 16 столітті, які непогано зберігся. З нього відкривається прекрасний вид на окружність міста. До речі, в Кам'янець-Подільському замку знімали фільм «Тарас Бульба».

Кам'янець-Подольскій.jpg


Якщо Ви любитель кави, то, як стверджують самі кам'янчани, саме це місто є столицею кави. За історичними даними, 333 роки тому тут вперше заварили цей чудовий напій і вперше спробували. У 2014 році навіть пройшов міський фестиваль під назвою «Кам'янецька турка». Жителі міста виготовили з чана турку, в якій зварили 333 літра кави. Дану кавоварку занесли в Книгу Рекордів Гіннеса, як найбільшу в історії.

Після прогулянки по історичних пам'ятках, спробувавши ковток кави, який тут має не менше 10 рецептів приготування, можна відправитися до каменя Любові. Якщо ви романтик, і ще не зізналися в коханні своїй другій половинці, можете це зробити саме тут. Недарма цей камінь привезли з самого містечка Галілеї, де Ісус благословив наречених.


Ужгород

Місто, який назвали на честь річки Уж. Розділений на дві частини, з'єднує їх кам'яний Пішохідний міст, на якому загадують бажання. Є повір'я, переходячи через міст зі старого в нову частину міста, треба загадати бажання, і воно неодмінно здійсниться.


ужгород.jpg

Також рекомендуємо відвідати вулицю Корзо, що в перекладі з італійської означає «Вулиця для прогулянок», відмінні кав'ярні та ресторани, де можна насолодитися смачною їжею, каву і просто європейською атмосферою.

В Ужгороді та його передмісті можна побачити і замки. Найвідоміші серед них - Невицький і Ужгородський. Обов'язково відвідайте Закарпатський Краєзнавчий музей, на території якого проходять лицарські турніри, які Ви можете спостерігати з літньої тераси ресторану «Ужгородський замок». Ще однією цікавою пам'яткою є ратуша Ужгорода, там теж зробите фото на пам'ять.

Ну а ввечері, якщо залишаться сили, рекомендуємо обов'язково сходити в незвичайний ресторан під назвою «Деца у Нотаря», тільки краще столик замовляти заздалегідь, так як туристів там завжди багато.


Івано-Франківськ

А чи знали Ви, що раніше місто називалося Станіславом? Місто також досить цікавий і своєю історією і тим, що тут можна подивитися.

Отже, наприклад, замок Потоцьких, і не дарма, так як історія свідчить, що воєвода Андрій Потоцький був засновником цього міста. Можна прогулятися по парку культури і відпочинку, імені Тараса Шевченка.

Івано-Франковск.jpg

Так само тут Ви знайдете озеро, яке називають ще «Станіславським морем». Створено його штучно людьми, раніше на його місці знаходився звіринець, де любив займатися полювання сам Потоцький.

Можна ще прогулятися, до міської ратуші Івано-Франківська, де знаходиться відомий фонтан «Яйце Шкутюка», названий на честь мера міста. А став фонтан особливо популярним після метання яєць на площі в кандидата в президенти в 2004 році.

А якщо зголодніли, обов'язково сходіть в місцеве заклад під назвою «Десятка» і спробуйте смачний, «Циганський дерун», порції і ціни Вас точно порадують.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!