Вивчаємо Ізраїль: 5 неймовірних фактів

Поїхали з нами
23.07.2015
Ізраїль - це маленька країна в Південно-Західній Азії, де живе всього лише близько восьми мільйонів чоловік. Але це все одно дуже цікаве місце для відпочинку - тут є море, круглий рік сонячно, привітні люди і багато пам'яток.
Ми зібрали для вас кілька цікавих фактів про цю країну. Впевнені, що, прочитавши цю статтю, ви обов'язково захочете поїхати в Ізраїль.

1. Територія, столиця, мови

Офіційна столиця Ізраїлю - Єрусалим . Але головним діловим і найбільшим містом цієї держави є Тель-Авів. У цієї держави немає конституції і офіційних кордонів. Тут дві офіційні мови - іврит та арабська, але більша частина населення добре знає також англійська та російська.

2. пам'ятки

На території цієї держави знаходиться найбільша кількість різних музеїв на душу населення в усьому світі. Якщо ви вже перебуваєте в цій країні, то не забудьте відвідати Старе місто Єрусалиму, храм Гробу Господнього і Стіну Плачу. А ще можна поїхати подивитися на найнижчу точку на земній поверхні - Мертве море.

3. Медицина і тривалість життя

Вже давно відомо, що ізраїльські лікарі - одні з найкращих професіоналів у світі. І саме ця країна - лідер по лікуванню онкохворих людей. Тут люди видужують частіше, ніж з США! Крім того, Ізраїль посідає восьме місце в світі за тривалістю життя населення.

4. Наука і технології

Хоч Ізраїль і маленький, але тут величезна людей з вищою освітою. Саме в цій країні вперше почали викладати в школах інформатику. І ще в Ізраїлі розробили перший антивірус, придумали флешку і стільниковий телефон. Концентрація високотехнологічних компаній тут поступається тільки Кремнієвій долині в США.

5. Армія

В ізраїльській армії служать майже все. Навіть дівчата. Єдиний виняток - це учні релігійних навчальних закладів иешив. Ізраїльська армія - одна з кращих в світі, дуже добре озброєна і відмінно організована. Служіння в армії не просто обов'язок - це почесно.

І ще кілька цікавих зауважень: тиждень тут починається в неділю, тут люблять і охоче будуть з вами торгуватися, а все книги, газети і будь-які друковані матеріали потрібно читати справа наліво.

Ізраїль - чудова країна, яку потрібно відвідати хоча б один раз в житті, адже там стільки всього цікавого!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!