Правила відвідування країн для туристів

Актуальна інформація про країни в зв''язку з коронавірусів

В яких країнах вже можна відпочити, які відкриються в недалекому часу?

Які заходи вони приймають, щоб убезпечити мандрівників?

Яким правилам потрібно слідувати, щоб відпочинок пройшов комфортно?

Слідкуйте за інформацією
на цій сторінці!

У зв''язку з пандемією коронавируса (COVID-19) і турботою про безпеку туристів, готелями можуть бути введені додаткові санітарні заходи та заходи безпеки, а також можуть бути недоступні або обмежені окремі зручності та послуги, зазначені в описі готелю.

Інформація актуальна на 7 квітня 2021 р.

З тестом по прибуттю в країну або по поверненню в Україну

# Єгипет Дивитися тури
Умови відвідування
# Туреччина Дивитися тури
Умови відвідування
# Болгарія Дивитися тури
Умови відвідування
# ОАЕ Дивитися тури
Умови відвідування
# Мальдіви Дивитися тури
Умови відвідування
# Сербія Дивитися тури
Умови відвідування
# Македонія Дивитися тури
Умови відвідування
# Шрі-Ланка Дивитися тури
Умови відвідування
# Кенія Дивитися тури
Умови відвідування
# Грузія Дивитися тури
Умови відвідування
# Албанія Дивитися тури
Умови відвідування
# Туніс Смотреть туры
Умови відвідування
# Чорногорія Смотреть туры
Умови відвідування
thai-photo. Тайланд Дивитися тури
Умови відвідування
# Танзанія Дивитися тури
Умови відвідування
# Домінікана Дивитися тури
Умови відвідування
# Кіпр Дивитися тури
Умови відвідування
# Мексика Дивитися тури
Умови відвідування
# Бразилія Дивитися тури
Умови відвідування
# Сейшельські острови Дивитися тури
Умови відвідування
# Йорданія Дивитися тури
Умови відвідування

Відвідування з туристичною метою заборонено

#
Греція
#
Іспанія
#
Італія
#
Індія
#
Індонезія
#
Хорватія

Умови в'їзду до країн по Covid-19

Новий коронавірус вніс корективи в туризм у всьому світі. Частина держав повністю або частково закривають кордони, прагнучи захистити своїх громадян від поширення небезпечної хвороби. Змінилися умови в’їзду до країн з урахуванням Covid-19 і для українців. Poehalisnami.ua мониторить офіційні ресурси і публікує оновлення, які торкаються можливості подорожей в інші держави. Стежте за змінами на сайті, щоб бути в курсі актуальної інформації і не пропустити нові правила в’їзду до країн ЄС, Азії, Африки і інші популярні туристичні напрямки.

Доступні без обмежень 

В список країн з вільним відвідуванням входять європейські Албанія, Болгарія, Сербія і Чорногорія. Приймають гостей з України в Домінікані, на Мальдівах, в Мексиці і Танзанії. Здавати тест не знадобиться перед поїздкою в Туреччину. Але мандрівник зобов’язаний придбати страховку від Covid-19 і пройти температурний скринінг в аеропорту після прильоту. Якщо у туриста виявлять підвищену температуру і помітять симптоми вірусного захворювання, його відправлять на безкоштовний ПЛР-тест.

Для відпочинку в Єгипті теж знадобиться 72-часовый тест, зате до травня 2021 р. скасований візовий збір. З наявністю туристичної візи дозволений в’їзд до США.


Знадобиться тест на Covid-19 або самоізоляція 

Правила в’їзду до відкритих країн відрізняються залежно від захисних заходів, прийнятих урядом держави. У ОАЕ потрібний результат тестування за останні 92 години, діти до 12 років в’їжджають вільно. Уряд Мальдів вимагає результати тестів максимум триденної давності. При відвідуванні Тунісу потрібно пройти тест і дотримуватися карантину від 7 до 14 днів, залежно від результату тестування.

Відрізняються коронавірусні правила в’їзду до країн, які знаходяться в «червоній» зоні з підвищеним ризиком зараження. Після повернення з такої поїздки необхідно провести 14 днів на самоізоляції або дочекатися негативного результату ПЛР-тесту. Наприклад, для відвідування Хорватії знадобиться підтвердження про проходження тестування не раніше 48 днів перед поїздкою, або доведеться просидіти на карантині 14 днів. На Багами можна поїхати з 10-денним тестом, але з обов’язковим попереднім дозволом острівного Агентства подорожей. Після повернення додому туристів чекає самоізоляція.


В'їзд заборонений

Список країн «червоної» зони на сьогодні налічує 46 держав. Більшість з них не приймають туристів. Так, майже усі країни ЄС і Грузія прийняли рішення закрити межі для українців.