Тури без нічних переїздів

У зв''язку з пандемією коронавируса (COVID-19) частина країн Європи тимчасово закрита для мандрівників.
Дізнатися доступні напрямки і умови відвідування можна за посиланням

За обраним вами параметрами не знайдено відповідного туру.

Залиште запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур

Подорож на автобусі вас вимотує і стомлює? Щоб менше втомлюватися в дорозі, вибирайте тури без нічних переїздів в нашому каталозі. Купити їх можна відразу на сайті «Поїхали з нами». Серед пропозицій ви знайдете поїздки в міста Польщі, Чехії, Угорщини, Австрії та інших країн Європи.

«За» і «проти» нічних подорожей

Автобусні тури по Європі - недорогий та комфортний вид відпочинку. Тим більше що на порталі poehalisnami.ua збирає пропозиції від кращих туроператорів, які забезпечують поїздку в сучасному туристичному транспорті. У таких автобусах подорож не тільки по рівних автострадах, але також по сільському бездоріжжю буде приємним.

Яким би зручним не був автобус, спати краще в ліжку, тому тури в Європу без нічних переїздів користуються незмінною популярністю. Ціни таких путівок коштують дорожче цілодобового перебування в дорозі, зате організатор поїздки бронює номери в готелі, де група з комфортом зупиняється на ніч. Ще один бонус: вам не доведеться турбуватися про сніданок, адже ранковий прийом їжі зазвичай включений у вартість.

Мінус подорожі з перервами на ніч - відвідування меншої кількості міст за одну поїздку. Автобусні тури без нічних переїздів по Європі везуть туристів переважно в близькі до України країни, тому що 10-12 годин поїздки витрачаються на нічліг в готелі. Тури в далекі міста здійснюються з короткими зупинками в розташованих по маршруту населених пунктах.


Кращі напрямки для поїздки на автобусі

На нашому сайті ви знайдете актуальні тури без візи в країни Європи. Купити їх можна в офісах «Поїхали з нами» або зробивши замовлення по телефону. Також ви можете написати в онлайн-чат. Експерт компанії відповість на питання і допоможе підібрати оптимальні путівки для вашого відпочинку. Відправляйтеся на вихідні до Праги, Кракова, Братиславу. Вивчайте Відень, Будапешт, Мюнхен. Досліджуйте міста Румунії, Німеччини, Іспанії, Франції. Кордони відкриті перед вами з «Поїхали з нами»!