Grand Hotel Suisse Majestic

Швейцарія, Монтре
На жаль у цього готелю на даний момент немає детального опису.
Але ми активно працюємо над цим.
Заявка на підбір туру Заявка на підбір туру
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
На даний момент у готелю немає відгуків
Додати відгук
Найближчі до вас офіси "Поїхали з нами"

Опис готелю Grand Hotel Suisse Majestic 4*.
Монтре, Швейцарія

Побудований в 1870 році, знаходиться в самому центрі м Монтре, велично підноситься над озером Леман і Альпами. Організаційна структура готелю дозволяє запропонувати вам ідеальну обстановку для проведення семінарів, конференцій, заохочувальних заходів, різних заходів, організованих заводським комітетом, а також для прийняття в готелі груп і клієнтів в рамках індивідуальних, приватних турів.

Вам хочеться відпочити, приємно провести вихідні дні або організувати різні заходи? Grand Hôtel Suisse-Majestic - символ якості і у вищій ступеня досконалості. Його прекрасне розташування, архітектурний стиль Бель Епок і «людські» розміри сприяють відпочинку і розвитку креативності. У цій обстановці, приємно поєднує традиції, персональний прийом і комфорт, ви зможете заново знайти динамізм і умиротворення.

Різні категорії номерів.

Готель має в своєму розпорядженні 140 номерами наступних категорій:
Номери Confort: душ або ванна, Pay-Tv, радіо, мінібар, вид на гори.
Номери Deluxe: душ або ванна, Pay-Tv, радіо, мінібар, вид на озеро.
Номери Junior-Suites: ванна, Pay-Tv, радіо, мінібар, ліжко з балдахіном, вид на озеро.
Сюїти з салоном, окремим від ванної кімнати туалетом, джакузі, Pay-Tv, радіо, міні-баром, ліжком з балдахіном і видом на озеро.

Одномісний та двомісний номер Comfort з видом на місто і Альпи. Має ванну кімнату з душем, платне телебачення, радіо, міні-бар, доступ до Інтернет.

Одномісний та двомісний номер Deluxe з видом на озеро. Має ванну кімнату з душем, платне телебачення, радіо, міні-бар, доступ до Інтернет.

Напівлюкс з видом на озеро і простором для одтиха (м'який куточок). Має ванну кімнату з душем, канапе, платне телебачення, радіо, міні-бар, доступ до Інтернет.

Послуги коридорного в обідні години.

Ресторан «Grand Cafe"

Grand Cafe Suisse - ресторан швидкого обслуговування.

У ресторані Grand Cafe Suisse, розташованому навпроти вокзалу, колектив шеф-кухаря Сільвена Стефаназзі пропонує вам вишукані традиційні страви, приготовані з місцевих продуктів. Метрдотель Жамаль Булассан і його колектив будуть раді прийняти вас і запропонувати вам специфічні страви.

панорамна тераса

Відкрийте для себе ресторан швидкого обслуговування Suisse-Majestic, розташований в самому центрі Монтре! Панорамна тераса в обід і ввечері (22ч)
- Багатий шведський стіл з холодних страв
- Смажене на грилі м'ясо і риба
- Шведський стіл з десертів

Majestic Bar

Шеф-бармен Ніколя Бутен прийме вас в барі Majestic Bar, чудово поєднує гармонію вишуканості, приємну атмосферу і своєрідність. Піддайтеся спокусі і покуштуйте унікальні коктейлі в теплій обстановці Lounge.

Семінари - банкети
Всі зали оснащені системою кондиціонування повітря

Afterwork Lounge

Протягом всього літнього періоду, щочетверга, на панорамної терасі готелю проводяться вечори After work Lounge. Початок о 17ч30 хв. Вечори проводяться лише при гарній погоді.

Відгуки про готель Grand Hotel Suisse Majestic 4*

На даний момент у готелю Grand Hotel Suisse Majestic 4* немає відгуків
Додати відгук
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
Ваші контакти