THE RESIDENCE

Хорватія, Подстрана
На жаль у цього готелю на даний момент немає детального опису.
Але ми активно працюємо над цим.
Заявка на підбір туру Заявка на підбір туру
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
На даний момент у готелю немає відгуків
Додати відгук
Найближчі до вас офіси "Поїхали з нами"

Опис готелю THE RESIDENCE 4*.
Подстрана, Хорватія

Знаходиться в містечку Подстрана, в південній частині міста Спліт і ділить територію з готелем Le Meridien Lav (клієнти комплексу The Residence можуть користуватися всіма послугами сусіднього готелю за додаткову плату). Всі кімнати в цьому комплексі були розроблені італійськими дизайнерами. Знаходиться в 30 км від аеропорту, 5 км від центру міста Спліт.

Абсолютно новий комплекс апартаментів відкриває свої двері гостям в новому сезоні 2010 р Ділить територію з готелем Le Meridien Lav. Клієнти комплексу The Residence можуть користуватися всіма послугами сусіднього готелю за додаткову плату. Всі кімнати в цьому комплексі були розроблені італійськими дизайнерами. Уздовж берега проходить променад з безліччю ресторанів і кафе. Зупинка громадського транспорту, на якому можна дістатися до г.Спліт, розташовується через дорогу.
В готелі: сьюти і апартаменти різного планування (кімнати з однією і двома спальнями), ліфт, парковка, гараж для автомобілів. За додаткову плату гості апарт-комплексу можуть користуватися всіма послугами готелю Le Meridien Lav (див. Опис даного готелю).

номери:

  • Suite Rooms
  • App 1 bedroom
  • App 2 bedroom

Suite: площать 30 кв. м, кондиціонер, підігрів підлоги у ванній кімнаті, двоспальне ліжко, крісло, кабельне ТБ, Wi-Fi інтернет, телефон, кавоварка, холодильник.
App 1 bedroom: площа 53 кв. м, спальна кімната, вітальня, обладнана кухня, посудомийна машина, кабельне ТБ, Wi-Fi інтернет, телефон, кавоварка, тостер, холодильник з морозильною камерою.
App 2 bedroom: площа 59 кв. м, дві спальні кімнати, дві ванні кімнати, вітальня, обладнана кухня, посудомийна машина, СВЧ-піч, кабельне ТБ, Wi-Fi інтернет, телефон, кавоварка, тостер, холодильник з морозильною камерою.
Пляж: дрібна галька.
Готель працює по системі RO (без харчування). За доп. плату можна замовити континентальний сніданок.

Відгуки про готель THE RESIDENCE 4*

На даний момент у готелю THE RESIDENCE 4* немає відгуків
Додати відгук
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
Ваші контакти