Kalari Kovilakom

Індія, Трівандрум
На жаль у цього готелю на даний момент немає детального опису.
Але ми активно працюємо над цим.
Заявка на підбір туру Заявка на підбір туру
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
На даний момент у готелю немає відгуків
Додати відгук
Найближчі до вас офіси "Поїхали з нами"

Опис готелю Kalari Kovilakom 5*.
Трівандрум, Індія

Палац аюрведи «Каларі Ковілаком» оточене мальовничими пагорбами і плантаціями кокосових пальм і дійсно знаходиться в Палаці Махараджи. Тут пропонується аюрведічеськоє лікування в його максимальному обсязі і з високим рівнем сервісу, гідного королів і махараджей. Аюрведичне лікування тут вдало поєднується зі розумними правилами здорового способу життя і духовними практиками, зокрема, з йогою і медитацією.
Антивікова програма Rasayana Chikitsa, пропонована в палаці Аюрведи Kalari Kovilakom, призначена для боротьби з ознаками старіння організму. Основною метою є зупинити дегенерацію клітин і поліпшити імунну систему організму. Фактично, лікування допомагає уникнути появи багатьох захворювань навіть в похилому віці. Спочатку курс починається з двотижневого процесу очищення організму і виведення з нього шкідливих токсинів і тільки після триває процедурами омолодження з використанням додатково медичних препаратів і спеціальної дієти.

Як дістатися:

Палац аюрведи «Каларі Ковілаком» знаходиться в невисоких горах на відстані 120 км (3 години шляху) від аеропорту Кочина (Cochin). До речі, саме в Кочині найкраще зупинитися на зворотному шляху для того, щоб зробити необхідні покупки і здійснити захоплюючу екскурсію по місту «Королеві Арабського моря».

Номери.

У палаці всього 20 номерів,

  • 13 з них - Kovilakom Suite (кімнати махараджи)
  • 5 - Vengunad Suite (кімнати Махарані),
  • 2 номери категорії Attiс Room, (розташовані на третьому поверсі основної будівлі палацового корпусу. Обидва номери Attic Room виходять в загальну вітальню, де є софа і пара крісел, по площі ці номери менше ніж сьюти, а також мають більш просте оздоблення).

    У всіх номерах є кондиціонер, wi-fi, бокси для зберігання цінних речей, телефон і фен; всім гостям видається спеціальний одяг і взуття призначена для постійного носіння на весь період перебування.

Правила.

У зв'язку зі здоровим способом життя на курорті відсутня спиртне і тютюн, користування мобільними телефонами можливо тільки в номерах. Вихід за межі готелю під час програми заборонений. В готелі є інтернет, але немає басейну, а в номерах - телевізорів. В знак поваги до давніх традицій, на території Палацу забороняється носити шкіряне взуття, тому тут ходять або босоніж, або в спеціальному взутті з штучного матеріалу. Палац аюрведи створений і призначений в першу чергу для аюрведического лікування, для того, щоб Ви повернулися додому через 3 або 4 тижні не тільки зміцнілими і помолоділими, але з позитивним настроєм на все подальше життя.

Пропоновані Аюрведічеськіє пакети:

  • - Манашанті (Manashanthy) - програма антистресу = 14 днів
  • - Панчакарма (Panchakarma) - очищення й омолодження = 21 або 28 днів
  • - Стханлякіна Чікітса (Sthanlyakina Chikitsa) - зниження ваги = 21 або 28 днів
  • - Расаяна Чікітса (Rasayam Chikitsa) - довголіття і противовозрастная = 28 днів

Відгуки про готель Kalari Kovilakom 5*

На даний момент у готелю Kalari Kovilakom 5* немає відгуків
Додати відгук
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
Ваші контакти