Eva

Грузія, Гоніо
На жаль у цього готелю на даний момент немає детального опису.
Але ми активно працюємо над цим.
Заявка на підбір туру Заявка на підбір туру
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
На даний момент у готелю немає відгуків
Додати відгук
Найближчі до вас офіси "Поїхали з нами"

Опис готелю Eva 3*.
Гоніо, Грузія

Курортне містечко Гоніо розташоване в 12 км на південь від Батумі. Прекрасні пляжі з дрібної гальки зробили це місце улюбленим місцем відпочинку молоді! На узбережжі Гоніо цілий день чути шум і сміх відпочиваючих, які катаються на скутері, водному велосипеді або морському банані. День, наповнений сонцем і морем, змінюється настанням темряви, і загальні веселощі переміщається в невеликі ресторанчики, кафе, бари і пляжні бунгало, де розваги тривають до ранку.
Тепле морська течія, приємний м'який клімат і кристально чиста вода роблять Гоніо привабливим курортом, рекомендованим для лікування серцево-судинних, нервових і гінекологічних захворювань, а також для лікування суглобів. Середня температура води в липні досягає 25С, а тутешній загар надзвичайно гарний і залишається надовго.
Гоніо розкинувся біля підніжжя гори, увінчаної руїнами стародавньої фортеці Гоніо-Апсар. Насолодившись відпочинком на пляжі, Ви можете здійснити пішохідну прогулянку до прекрасного пам'ятника старовини. Фортеця Гоніо-Апсар тісно пов'язана з відомим у всьому світі Міфом про золоте руно, про любов Язона і Медеї, чарівної царівни колхов. Крім того, тут похований один з апостолів Христа-Матфій, обраний замість Юди Іскаріот. Протягом століть стіни фортеці пережили численні війни і навали римлян, візантійців і турків і свій нинішній вигляд придбали в XVI ст.
Визначною пам'яткою дивовижної краси, що знаходиться зовсім поруч з Гоніо, також є гірські водоспади з кришталевою, прозорою водою, освіжаючою своїми прохолодними бризками.
Вечір в Гоніо подарує Вам незабутні враження. Спостерігаючи прекрасний захід і сонце, падаюче за горизонт, Ви відкриєте для себе магічну силу моря і обов'язково захочете повернутися до улюбленого місця відпочинку!

Готель Єва в Гоніо, Аджарія, розташована в кінці Гоніо, в лівій стороні від пляжу біля дороги. Він нагадує невеличке європейське готель. Будівля готелю чотириповерхова, На території готелю працює кафе і бар. У декількох хвилинах ходьби від готелю знаходяться знаменита дискотека.

Зі смаком оформлені номери, різноманітність послуг і сервіс роблять готель Єва одній із затишних в Гоніо.

Відгуки про готель Eva 3*

На даний момент у готелю Eva 3* немає відгуків
Додати відгук
Надіслати заявку на підбір туру в цей готель
Ваші контакти