Інвестиції в нерухомість в Туреччині — чи вигідно?

Мария Кицаева
22.03.2024

Останніми роками сфера турецької нерухомості активно розвивається. Якщо раніше кількість зарубіжних покупців становила близько 2% від загальної кількості інвестицій у будівництво в Туреччині, то 2022-2023 року ця цифра збільшилася в рази. Державна влада створює привабливі умови для формування сприятливого інвестиційного середовища. Тому купити квартиру в Туреччині для здачі чи проживання сьогодні — надійне та безпечне рішення. Це підтверджується невпинно зростаючим інтересом до турецької нерухомості серед іноземних громадян та кількістю успішних угод.

estate5.jpeg

Навіщо інвестувати у турецьку нерухомість?

Існує кілька причин, які допоможуть відповісти на питання, чи вигідно вкладати в нерухомість у Туреччині. Серед них:

 • Стабільний розвиток економіки країни. Згідно зі статистичними даними, за останні 15 років Туреччина втричі підвищила свій ВВП і входить до топ країн з економікою, що стабільно розвивається. Саме тому, наприклад, фахівці агенції Bloomberg вважають її привабливою для інвесторів.
 • Вигідні умови купівлі нерухомості. Режим регулювання зарубіжного капіталу Туреччини вважається одним із найбільш ліберальних. Щоб купити квартиру в Туреччині за ліри, необхідний лише паспорт та гроші. Іноземні інвестори позбавлені необхідності надавати документи про походження фінансів, як це заведено в країнах Європи.
 • Вдала географія. Розташування Туреччини та м'який клімат роблять її привабливим напрямком для туризму. Мільйони людей щороку приїжджають сюди у відпустку та у справах, тому не дивно, що певний відсоток гостей країни хоче придбати тут власне житло.
 • Розвинена інфраструктура, приваблива для мандрівників. У будь-якій частині країни створено інфраструктурні умови, комфортні для проживання.
 • Широкий вибір об'єктів, в які можна оформити інвестиції в нерухомість у Туреччині. Покупці можуть придбати як готовий об'єкт, так і апартаменти на етапі будівництва. Крім новобудов, доступний ринок вторинного житла, а також комерційні об'єкти.
 • Супровід купівлі та подальша допомога в управлінні об'єктом нерухомості. Компанія-посередник, з якою співпрацює закордонний покупець, готова взяти на себе всі турботи не тільки щодо підбору квартири чи будинку, але й щодо ремонту, утримання та здачі нерухомості в оренду, якщо це необхідно. Інвестору залишається лише отримувати прибуток від здачі квартири в Туреччині та фінасові звіти від агентства.
 • Широкі варіанти оренди. При покупці для здачі апартаментів варто враховувати, що у туристів користується популярністю мебльоване житло, розташоване на відстані до 500 метрів від моря з гарними видами з вікон чи терас.

estate6-1.jpeg

Зважилися на покупку: що далі?

Перед прийняттям такого важливого рішення, як купівля турецької квартири, поставте своєму агенту такі питання:

Чи можна купити нерухомість на вторинному ринку чи лише у новобудові?

Чому це важливо: Купівля вторинного житла має переваги перед новобудовами:

 • вартість 1 кв. м у таких об'єктах дешевше;
 • нерухомість готова до проживання відразу;
 • можна швидко здати у найм.
За скільки окупається квартира у Туреччині?

Чому це важливо? Період окупності нерухомості залежить від міста, розташування щодо моря та інфраструктури, а також інших факторів. При цьому середній термін окупності становить 10-20 років, оскільки рівень прибутковості на рік у середньому — 5-12%. Тобто, якщо хочете швидко «повернути витрачені гроші», будьте готові до таких реалій.

Де територіально краще купити квартиру?

Чому це важливо:Найпривабливішими містами для інвесторів вважаються Стамбул та Анталійське узбережжя (Аланія, Анталія, Мерсін). Тут ви можете придбати вторинне житло, новобудову чи об'єкт «з фундаменту». В останньому випадку ви можете:

 • вибрати оптимальний варіант планування;
 • розраховувати на найдоступнішу вартість за кв. м;
 • одержати розстрочку без подорожчання кінцевої вартості.

Якщо вас зацікавила покупка нерухомості в Туреччині, ви можете отримати докладнішу консультацію у фахівців мережі «Поїхали з нами». Експерти не тільки дадуть відповіді на всі питання та ознайомлять з варіантами об'єктів, але й зможуть супроводжувати вашу покупку апартаментів за кордоном на вигідних умовах.

Чому варто звернутися саме в агентство «Поїхали з нами»?

Мережа «Поїхали з нами» — українська компанія, яка добре відома на туристичному ринку та функціонує вже понад 20 років. Наші фахівці чудово знають особливості Туреччини не тільки як туристичного напрямку, а й добре знайомі з місцевим ринком нерухомості. Вже понад 5 років наші експерти займаються продажем та супроводом угод для своїх українських клієнтів. За плечима маємо сотні успішних угод.
Наш підхід до підбору турецької нерухомості називають інвестиційним, тобто розрахованим на максимальну вигоду при купівлі будь-якого виду нерухомого майна. Будь то таунхаус, апартаменти або вілла ми допоможемо вам розрахувати прибутковість об'єкта та забезпечимо повну юридичну підтримку під час укладання угоди. Крім того, наші контракти із забудовниками складено таким чином, що комісію від продажів нам виплачують компанії, а не клієнти.
Ці та інші вигоди — те, що допомагає клієнтам приймати рішення про співпрацю саме з «Поїхали з нами». Якщо у вас залишилися питання, звертайтесь до нашого відділу нерухомості за кордоном. Вдалих вам покупок!

З'явилися питання?
Ми з радістю на них відповімо

Гришук Наталія

Керівник відділу нерухомості за кордоном
Телефон
+38063-199-36-90
Месенджеры
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!

Гарячі тури

«Поїхали з нами» рекомендує

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Статті які можуть Вам сподобатися