Віза Бахрейн


Для відвідування Королівства Бахрейн громадянам України необхідна віза.

Королівство Бахрейн спростило візовий режим для багатьох країн, впроваджуючи електронні візи для іноземців. Однак, на жаль, Україна не потрапила в список країн, громадяни яких можуть отримувати електронну візу.Поетому займаючись оформленням візи, слід пам'ятати, що візу необхідно оформити заздалегідь і це буде обов'язкова наклейка в паспорті.

Консульського відділу Королівства Базрейн в Україні немає. Тому за візою необхідно звертатися або до Консульського відділу Республіки Білорусь в Мінську, або в Консульський відділ в Москві в Російській Федерації.

Подавати документи необхідно особисто.

Просимо звернути увагу, що спочатку подається анкета, а після цього оплачується консульський збір безпосередньо в консульстве.Для оплати консульського збори слід завчасно записатися.

Консульський збір на Бахрейнський візу становить 66 доларів.

Візи в Бахрейн можуть бути одноразові і мультивізи.

У консульстві можна оформити бізнес візу і туристичну.

Віза може бути видана на період до двох тижнів, а також на місяць.

Туристична віза може бути використана протягом 90 днів, але кількість днів перебування не може перевищувати 30 дней.Такая віза може бути продовжена раз строком до 14 днів в імміграційній службі Королівства Бахрейн під час дії попередньої візи.Налічіе туристичної візи не дає права працювати в Бахрейні .

Якщо вам необхідно працювати в Бахрейні, таку категорію візи може допомогти оформити тільки роботодавець. Для цього необхідно оформити спеціальний запит і гарантійний лист від роботодавця.

Подати документи на робочу візу в консульстві Королівства Бахрейн в Республіці Білорусь не можна.

У консульстві Бахрейну в Москві можна робити запит крім туристичної бахрейнський візи також запит на бізнес візу.

Метою такої візи може бути відвідування виставки, ведення будь-якої комерційної діяльності, але не робота.

Віза для дітей в Бахрейн оформляється на таких же умовах як і для дорослих.

Для поїздки необхідно мати при собі: діючий паспорт, фото, документи, що підтверджують спроможність заявника, підтвердження бронювання готелю і квитки в обидва боки.

При необхідності отримання багаторазової візи додатково знадобляться крім стандартного пакета документів викуплені квитки на виставки або підтвердження участі в конференціях.

Термін розгляду документів займає від 5-14 днів.