Погода на Бахрейні


Погода в Бахрейні по місяцях


Королівство Бахрейн розташоване на архіпелазі Бахрейн в Південно-Західній Азії. Складається з 33 островів. Омивається водами Перської затоки. Площа території держави становить 765 км2. Столиця Манама локалізується на північно-східному узбережжі країни. Найбільший острів, Бахрейн, має вапнякове походження, решта - коралове.

Рельєф королівства представлений рівнинами. Пагорби з'являються тільки в центрі острова Бахрейн. Найвища гора Ед-Духан, 135 м.

Велику частину території країни займають пустелі. Тут ростуть рослини, стійкі до посух (кактуси, астрагал, саксаул). А на півночі Бахрейну розташовані плідні долини. Тут вирощуються фінікові пальми. Тваринний світ бідний. Однак серед коралових рифів біля берегів архіпелагу мешкають понад 500 видів риб.
Клімат держави арідний тропічний. Характеризується помірними зимами і жарким літом. Опадів випадає до 90 мм на рік. Сезон дощів припадає з грудня по квітень. Але вологість повітря досягає 100%.

Популярні курорти Бахрейну: Аль Мухаррак на півночі, Манама і Джаффайр на північному сході, Сітра на сході, Zelzaq на заході, Сахір в центрі. Перед тим як відправитися сюди і на інші курорти королівства, зверніть увагу на погодні умови в Бахрейні по місяцях.


Погода в Бахрейні в січні

Січень Бахрейні найхолодніший місяць в році. Денна температура повітря коливається від + 19 ° С до + 22 ° С, а нічний діапазон температур становить + 14 ° С ... + 17 ° С. Вологість повітря досягає 64%. Спостерігається до п'яти дощових днів. Швидкість повітряних мас знаходиться в межах 15-16 км / год. Температура води в затоці не перевищує + 20 ° С. Купатися в цей час некомфортно.


Погода в Бахрейні в лютому

У лютому температура повітря в Бахрейні підвищується. Вдень показники термометра знаходяться в діапазоні + 18 ° С ... + 23 ° С, до кінця місяця стовпчик піднімається до + 25 ° С. Нічна температура повітря коливається від + 14 ° С ... + 17 ° C, ближче до березня + 19 ° С. Це відмінний час для огляду визначних пам'яток. Температура води становить + 18 ° С. Швидкість вітру досягає 16,5 км / год.


Погода в Бахрейні в березні

Денна температура повітря в березні в Бахрейні знаходиться в діапазоні від + 23 ° С до + 29 ° С. Вночі стовпчик термометра падає до + 17 ° С ... + 20 ° С. Вологість повітря становить 52%. Опадів не спостерігається. Швидкість вітру збільшується, 17 км / год. Температура води піднімається на 2 градуси, 20 ° С. Середня тривалість світлового дня 12 годин.


Погода в Бахрейні в квітні

У квітні в Бахрейні підвищується температура повітря до + 29 ° С ... + 33 ° C. Вночі стає прохолодніше, стовпчик термометра опускається до + 22 ° С ... + 25 ° С. Тривалість світлового дня зростає, сонце світить 13 годин на добу. Вологість повітря знижується до 47%. Вітер вщухає, 14,2 км / год. Температура води піднімається до + 23 ° С.


Погода в Бахрейні в травні

Температура повітря в денний час в травні коливається від + 31 ° C до + 37 ° С. Місцями досягає + 40 ° С. Вночі стовпчик термометра знижується на позначку + 26 ° С ... + 30 ° С. Вода в морі прогрівається до + 28 ° С. Вологість повітря становить 39%. Сила вітру сягає 14,5 км / год. Опадів не спостерігається, хмарність реєструється два дні на місяць.


Погода в Бахрейні в червні

У червні в Бахрейні немає похмурих днів, хмари заступають небо всього на пару годин. Температура повітря в світлий час доби коливається від + 35 ° С до + 40 ° С. Вночі стовпчик термометра опускається до + 29 ° С ... + 32 ° С. Вологість повітря знижується до 37%. Погода стає вітряної, пориви досягають 17,75 км / год. Вода в Перській затоці в червні прогрівається до + 31 ° С.


Погода в Бахрейні в липні

У липні на Бахрейні температура повітря днем коливається в межах + 38 ° С ... + 39 ° С. Місцями досягає + 42 ° С. Липень вважається найспекотнішим місяцем у році. Сонце світить 14 годин на день. Опадів не спостерігається, вологість повітря досягає 44%. Відзначимо, що 45% вологості - найкомфортніша на Бахрейні. Швидкість повітряних мас 14,2 км / год. Вода біля берегів Бахрейну прогрівається до + 33 ° С.


Погода в Бахрейні в серпні

Вода в затоці в серпні прогрівається до + 34 ° С, досягаючи максимуму. Температура повітря коливається від + 38 ° С до + 40 ° С в світлий час доби, а вночі опускається до + 31 ° С ... + 32 ° С. Вологість повітря піднімається до 52%, опадів в Бахрейні як і раніше не спостерігається. Швидкість вітру не перевищує 12 км / год. Хмарність реєструється 3 дні на місяць. В інші дні сонце світить 14 годин на добу.


Погода в Бахрейні в вересні

Погодні умови вересня в Бахрейні не відрізняються від погоди в серпні. Температура повітря в світлий час доби коливається від + 34 ° С до + 39 ° С. У темний час доби стовпчик опускається до + 31 ° С, а до кінця місяця падає ще на 3 відмітки. Вологість повітря становить 50%. 30 днів на місяць світить сонце, без дощів. Швидкість вітру досягає 12,25 км / год. Температура води опускається до + 32 ° С.


Погода в Бахрейні в жовтні

У жовтні температура повітря в Бахрейні знижується незначно. Денний максимум становить + 36 ° С, а вночі температура повітря коливається від + 29 ° С, на початку місяця, до + 26 ° С, в кінці. Сонячний годинник в дні скорочуються, довжина світлового дня не перевищує 12 годин. Температура води в Перській затоці знаходиться в межах + 30 ° С. Дует легкий вітерець, до 13 км / ч. Вологість повітря становить 55%.


Погода в Бахрейні в листопаді

У листопаді в Бахрейні з'являється один дощовий день, за який випадає до 27-28 мм опадів. Починається місяць з температури + 30 ° С в денний час і + 26 ° С в нічний, а закінчується з + 22 ° С і + 17 ° С відповідно. Вологість повітря становить 58%. Швидкість вітру не перевищує 15 км / год. Температура води знижується до + 26 ° С. Кількість світлових годин зменшується, 11 годин на добу.


Погода в Бахрейні в грудні

З груднем в Бахрейн приходить зима. Температура повітря в світлий період доби коливається від + 20 ° С до + 22 ° С, лише пару днів на місяць показники термометра ростуть вище + 24 ° С. Вночі спостерігається + 17 ° С ... + 18 ° С, а ближче до січня стовпчик термометра знаходиться на позначці + 15 ° С. Температура води в Перській затоці опускається до + 22 ° С. Дощів в цьому місяці не реєструється. Вологість повітря становить 62%. Швидкість вітру досягає 14,6 км / год.